RezervesDALAS24.lv

Sports / Basketbols

„Thunder” uzvar un panāk izlīdzinājumu sērijā

KRUSTTEVS.COM · 03.06.2012. 12:57

Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) Rietumu konferences finālsērijā rezultātu 2-2 panākusi Oklahomsitijas „Thunder”, kas vakarnakt savā laukumā ar 109:103 uzveica Sanantonio „Spurs”.

Uzvarētājiem Kevins Durants guva 18 no 36 saviem punktiem mača pēdējās septiņās minūtēs.

Pirmo puslaiku „Thunder” noslēdza 55:43 savā labā. Trešajā ceturtdaļā „Spurs” samazināja starpību līdz viena metiena tiesai, taču ceturksni „Thunder” pabeidza ar plus četri – 75:71.

„Thunder” vienības līderis Kevins Durants uzņēmās iniciatīvu ceturtajā ceturtdaļā un darīja to teicami, komanda ieguva 10 punktu pārsvaru (100:90) nepilnas trīs minūtes pirms pamatlaika beigām, ko „Spurs” tā arī vairs nespēja atspēlēt – 109:103 mājinieku labā.

Uzvarētājiem 36 punktus guva Kevins Durants, bet Serdžem Ibakam karjeras rekords – 26 punkti (2p 11/11, 1p 4/4). „Spurs” rindās rezultatīvākais ar 21 punktu bija Tims Dankans.

Sērijā panākts izlīdzinājums 2-2. Nākamais mačs naktī uz otrdienu „Spurs” laukumā.