RezervesDALAS24.lv

Sports / Citi sporta veidi

Samoilovs/Sorokins par nākošajiem pretiniekiem

Samoilovs/Sorokins par nākošajiem pretiniekiem
Foto: Fivb.org.
KRUSTTEVS.COM · 31.07.2012. 07:15

Pludmales volejbola trešajā dienā Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins guva plānoto uzvaru, ar 2:0 (21:13, 21:10 ) pārspējot Grantu Goldšmitu un Frīdomu Čiju no Dienvidāfrikas.

 

Atkal spīdēja saulīte un pūta vējiņš. Tribīnēs ik pa brīdim virmoja arī kāds Latvijas karogs. Klāt bija arī daži olimpieši - Dace Lina, Dmitrijs Trefilovs ar treneri Igoru Vihrovu. Atbalsta mūsējiem netrūka un Samoilova šova triki to tikai palielināja.

 

Mūsējie visu izdarīja pavisam ātri. Šaubas par spēles iznākumu nebija ne mirkli. Vieni par to, vai otrajā setā āfrikāņi nepaliks jaņos (nesavāks vismaz 10 punktus). Izspruka. Tīri salīdzinājumam - atšķirība meistarībā bija krietni lielāka kā vakar Burģim ar Smirnovu.

 

Aleksandrs Samoilovs: „Treneris mūs centās mobilizēt, lai ar pirmo bumbu sākam spēlēt pa īstam. Spēle izdevās un arī trenera uzdevumu neiedot vairāk par 15 punktiem setā izpildījām. Vajadzēja tik spēlēt droši un nesataisīt savas kļūdas.”

 

Ruslans Sorokins: „Otrā spēle jau ir nedaudz vieglāka. Esam iegājuši olimpiskajā ritmā. Bet zinām, ka vieglu pretinieku te nav, tāpēc centāmies būt mobilizēti un nekļūdīties. Centāmies visu nokārtot bez raizēm un arī izdevās. Trenera uzmundrinājumi noder, bet arī paši esam gana pieredzējuši.”

 

Ja dienvidāfrikānis Grants Goldšmits zinātu to krievu teicienu „Protiv loma ņet prijoma”, vaicāts novērtēt šo maču, viņš droši varētu tieši tā atbildēt. Bet viņš noteica tikai: „Ļoti laba komanda, mobila, ar spēcīgu uzbrukumu.” Un novērtēja pat augstāk par amerikāņiem. Tiesa, varbūt arī pieklājības pēc. Bet tas nav svarīgi. Tik un tā ar amerikāņiem būs jātiek galā pašiem mūsu spēlētājiem.

 

„Šodien gūsim labāko priekšstatu, ko viņi var šajās smiltīs. Poļi ir nopietns pretinieks. Pret dienvidāfrikāņiem viņiem nebija jārāda viss,” tā Samoilovs.

 

„Un gaidām lietu, jo tas būtu mūsu laiks. Tiesa, arī amerikāņi ir fiziski spēcīgs pāris,” piemetina Sorokins. „Gatavosimies kā parasti. Vieni paši un treneris. Te sparingus nemeklējam, jo esam jau gana izspēlējušies. Mums ir savu sistēma, es cīnos ar tēvu,” ar smaidu visu vēl rezumē Saša.

 

Spēle notiks rīt 16:30.

 

Materiāls publicēts sadarbībā ar Parsportu.lv