Sports / Citi sporta veidi

Austrālijas un Krievijas sieviešu izlases turpina dominēt ūdenspolo

KRUSTTEVS.COM · 02.08.2012. 08:00

Pārliecinoši ūdenspolo turnīrā sievietēm turpina spēlēt Austrālijas un Krievijas izlases, kuras izcīnījušas divas uzvaras divās spēlēs.

Austrālija un Krievija spēlē B grupā un savā starpā tiksies vien trešajā kārtā. Pirms šīs divcīņas Austrālija bez variantiem sagrāva mājinieces, Lielbritānijas sportistes (16:3), bet Krievija nedaudz līdzīgākā spēlē ar 7:4 pārspēja Itāliju.

A grupā cīņas bija daudz līdzīgākas. Mačā par pirmo vietu grupā ASV vēl trīs minūtes līdz mača beigām bija vadībā ar 9:6 pret Spāniju. Spānietes prata lauzt spēles gaitu un izraut neizšķirtu - 9:9. Ne mazāk saistoša bija spēle starp Ungārijas un Ķīnas izlasēm. Pie pirmās uzvaras prata tikt ungārietes, kuras ceturtajā ceturtdaļā prata gūt divus bezatbildes vārtus, izcīnot panākumu ar 11:10.