Sports / Citi sporta veidi

Teju perfektā Itālija un Krievija nepārvar ceturtdaļfinālu

KRUSTTEVS.COM · 08.08.2012. 11:19

Pārsteidzoši pusfinālā sieviešu volejbola turnīrā nav spējušas iekļūt Itālijas un Krievijas komandas, kas bija līderes pēc grupu turnīra, bet nu atzina attiecīgi Dienvidkorejas un Brazīlijas pārākumu.

Pirmajā ceturtdaļfinālā līdz šim bez zaudējumiem palikusī Krievija spēlēja ar Brazīliju. Jau pirmajā setā brazīlietes parādīja, ka uzvaru atdot tik viegli negrasās. Setu ar 26:24 uzvarēja Krievija, bet otrajā setā Brazīlija guva revanšu - 25:22. Apmainoties ar uzvarētiem setiem mača turpinājumā (25:19, 22:25), komandas sāka cīņu par uzvaru piektajā setā. Tajā risinājās spraiga cīņa, kurā tomēr pārākas bija brazīlietes ar 21:19.

Arī otrajā ceturtdaļfinālā uzvarētāja noskaidrošanai vajadzēja piecus setus. Ļoti līdzīgā cīņā pirmo setu uzvarēja Japāna ar 28:26, bet nākamie trīs seti noslēdzās ar rezultātu 25:23 - divas uzvaras Ķīnai, bet viena Japānai. Izšķirošajā piektajā setā ar 18:16 pārāka izrādījās Japāna, kas ļaus tai pusfinālā spēkoties ar Brazīliju.

Pārsteidzošu zaudējumu piedzīvoja arī Itālija, kas tikās ar Dienvidkoreju. Itālietes spēli sāka ļoti pārliecinoši, uzvarot pirmo setu ar 25:18. Mača turpinājumā iniciatīva pārgāja Dienvidkorejas komandas pusē, uzvarot vienu setu pēc otra. Gala rezultātā ar 3:1 (18:25, 21:25, 20:25, 18:25) triumfēja Dienvidkorejas izlase.

Vienīgo pārliecinošo uzvaru ceturtdaļfinālā svinēja ASV komanda, kas spēkojās ar Dominikānas Republiku. Jau pirmajā setā amerikānietes prata uzvarēt ar 25:14, bet otrajā setā Dominikānas Republikas komanda tik viegli gan uzvaras setos nedāvināja. No zaudējuma gan neizdevās izbēgt - 0:3 (14:25, 21:25, 22:25).