Sports / Citi sporta veidi

Pļaviņš/Šmēdiņš uzvar sezonas pēdējā Pasaules kausa posmā

KRUSTTEVS.COM · 19.08.2012. 18:43

Latvijas pludmales volejbola duets Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš uzvarējuši Pasaules kausa tūres pēdējā „Grand Slam” turnīrā.

Finālā pretī stājās austrieši Klemenss Doplers un Aleksandrs Horsts. Pirmajā setā Mārtiņš un Jānis nokļuva iedzinējos ar piecu punktu starpību. Izdevās gūt piecus punktus pēc kārtas un rezultātu izlīdzināt – 11:11. Veiksmīgāk uzņemot serves, kā arī labi spēlējot blokā, Pļaviņš un Šmēdiņš panāca pārsvaru 19:16, setu vēlāk noslēdzot savā labā ar 21:19.

Otrajā setā latvieši panāca 6:3 vadību un pakāpeniski soļoja pretī uzvarai. Austrieši panāca neizšķirtu 12:12, tomēr Latvijas duets atkal atrāvās. Galotnē austrieši atspēlēja divas mačbumbas, izlīdzinot rezultātu 20:20, taču tad Mārtiņš un Jānis noslieca uzvaras kausu sev par labu – 22:20.

Par uzvaru „Grand Slam" turnīrā Pļaviņam un Šmēdiņam pienākas 800 reitinga punkti un 43 500 ASV dolāru prēmija.