Sports / Citi sporta veidi

Rīgas čempionātā „ASK/LU” un RTU cīnās neizšķirti

KRUSTTEVS.COM · 14.09.2012. 12:16

Rīgas atklātā čempionāta mačā ceturtdien neizšķirti spēlēja „ASK/LU” un RTU handbolisti, cīņu noslēdzot ar rezultātu 27:27, ziņo interneta vietne handball.lv.

Neizšķirts uz tablo bija arī pēc puslaika - 13:13. Tāpat neizšķirts bija gan 40.minūtē (19:19), gan arī 50.minūtē (22:22). Galotnē „ASK/LU” vienībai bija vienu vārtu pārsvars, taču RTU pēc pieprasītā minūtes pārtraukuma rezultātu atkal līdzsvaroja – 27:27.

Rezultatīvākais „ASK/LU” sastāvā ar astoņiem gūtajiem vārtiem bija Kaspars Naglis, bet sešus guva Emīls Reniņš. RTU rindās astoņus vārtus guva Artūrs Glāznieks, bet četrus - Roberts Freibergs.

Nākamā Rīgas atklātā čempionāta spēle notiks piektdien plkst. 19:00, kad savu pirmo maču aizvadīs „HK Ogre”, viesojoties Dobelē pie vietējās „Tenax” vienības.