RezervesDALAS24.lv

Sports / Citi sporta veidi

Dukuri uz pjedestāla, Vistlerā uzvar Rommels

Dukuri uz pjedestāla, Vistlerā uzvar Rommels
Foto: roamlife.com
KRUSTTEVS.COM · 25.11.2012. 11:18

Pasaules kausa izcīņā skeletonā vīriešiem sezonas trešajā posmā, kas šajā nedēļas nogalē risinās olimpiskajā Vistleras trasē Kanādā, brāļi Martins un Tomass Dukuri izcīnījuši attiecīgi otro un trešo vietu. Uzvaras laurus šoreiz plūca Franks Rommels no Vācijas.

 

Martins Dukurs uzrādīja labāko starta laiku - 4.56 sekundes. Trases vidū viņš attīstīja otru lielāko ātrumu (141.1 km/h), tikmēr konkurenti bija lēnāki vidēji par 3 km/h, atskaitot vācieti Franku Rommelu (141.6 km/h). Finišā Martina rezultāts pirmajā braucienā bija 53.62 sekundes.

 

Otrs ātrākais pirmajā braucienā bija vācietis Franks Rommels. Starta ieskrējienā viņš bija lēns (4.76), tomēr trasē tika attīstīts vislielākais ātrums starp konkurentiem, kas ļāva uzrādīt labu rezultātu finišā. Pēc pirmā brauciena no Martina viņš atpalika 0.08 sekundes.

 

Trešajā vietā pēc pirmā brauciena ierindojās Tomass Dukurs. Startā viņš uzrādīja trešo labāko rezultātu (4.62), arī trases vidū viņam bija trešais lielākais ātrums. Finišā brālim tika zaudētas 0.28 sekundes. Tikmēr krievam Sergejam Čudinovam, kurš bija ceturtais pēc pirmā brauciena, Tomass atradās priekšā 0.30 sekundes.

 

Vāji pirmo braucienu aizvadīja krievs Aleksandrs Tretjakovs. Vairāku starta rekordu īpašnieks šoreiz uzrādīja tikai otro rezultātu ieskrējienā (4.58), bet braucienā viņš ierindojās vien 7. pozīcijā. Savukārt tikai 8. vietu pēc pirmā brauciena ieņēma Vankūveras olimpisko spēļu čempions - kanādietis Džons Montgomerijs.

 

Pēc otrā brauciena Montgomerijs savā mājas trasē atkrita uz 12. vietu, savukārt olimpiskās bronzas medaļnieks Tretjakovs pakāpās uz 4. pozīciju.

 

Tomass Dukurs otro braucienu aizvadīja veiksmīgi, pārliecinoši nodrošinot sev trešo vietu posmā. Tretjakovs atpalika 0.45 sekundes.

 

Otrajā braucienā vairākkārt kļūdas pieļāva Martins Dukurs. Izdevās lielisks starts (0.53 sekundes), kas atkal bija labākais starp konkurentiem, taču turpinājumā trasē brauciens nebija veiksmīgs, līdz ar to rezultātā divu braucienu summā un posmā tika zaudēts Rommelam.

 

Pasaules kausa sezonas kopvērtējumā pēc trim posmiem līderis joprojām ir Martins (660 punkti), bet otro vietu ieņem Tomass (602). Trešajā pozīcijā ir Tretjakovs (592).

 

Avots: Parsportu.lv