RezervesDALAS24.lv

Sports / Citi sporta veidi

Rubenis iegūst piekto vietu Nāciju kausā, Mauriņš nekvalificējas PK posmam

Rubenis iegūst piekto vietu Nāciju kausā, Mauriņš nekvalificējas PK posmam
Foto: Ruume.lv.
KRUSTTEVS.COM · 30.11.2012. 14:41

Nāciju kausa sacensībās kamaniņu sportā vīriešiem Kēnigzes trasē Vācijā piektdien piekto vietu izcīnīja Mārtiņš Rubenis, tādējādi kvalificējoties Pasaules kausa izcīņas sezonas otrajam posmam. Savukārt Kaspars Mauriņš ierindojās 21.vietā, paliekot ārpus kvalifikācijas ieskaites.

 

Pasaules kausa posmā dalību nodrošina 15 labākie kamaniņu braucēji pēc sportista pēdējo trīs posmu rezultātiem. No Latvijas kamaniņu braucējiem tostarp ir tikai Inārs Kivlenieks.

 

Nāciju kausā piektdien tika noskaidroti vēl 17 labākie no 36 braucējiem, kuri ieguva tiesības startēt Pasaules kausa izcīņas šīs sezonas otrajā posmā. Sacensībās startēja divi Latvijas braucēji – Mārtiņš Rubenis un Kaspars Mauriņš.

 

Pasaules kausa posma sacensībām kvalificēties izdevās Rubenim, kurš izcīnīja piekto vietu Nāciju kausa sacensībās ar rezultātu (50.893) sekundes. Uzvarētājam Aleksandram Peretjaginam no Krievijas viņš zaudēja 0.196 sekundes.

 

Savukārt Kaspara Mauriņš ieguva 21.vietu Nāciju kausa sacensībās, līdz ar to kvalificēties Pasaules kausa posmam neizdevās. Viņš no uzvarētāja rezultāta atpalika par 1.034 sekundēm.

 

Jau ziņots, ka pirms nedēļas Austrijā, Īglsas trasē sezonas pirmajā Pasaules kausa sezonas posmā Kivlenieks izcīnīja 7.vietu, bet Rubenis un Mauriņš ierindojās attiecīgi 12. un 31.pozīcijā. Visi trīs braucēji kvalificējās Pasaules kausa posmam caur Nāciju kausa sacensībām.

 

Materiāls publicēts sadarbībā ar Parsportu.lv