RezervesDALAS24.lv

Sports / Citi sporta veidi

Mārtiņš Pļaviņš spēlēs kopā ar Jāni Pēdu

Mārtiņš Pļaviņš spēlēs kopā ar Jāni Pēdu
Foto: Pallavololoreto.it.
KRUSTTEVS.COM · 30.11.2012. 15:35

Kā vēsta viena no vadošajiem pasaules pludmales volejbola spēlētājiem, Mārtiņa Pļaviņa, Twitter.com konts, tad pagājušās sezonas labākais aizsardzības spēlētājs pasaulē turpmāk spēlēs kopā ar Jāni Pēdu.

 

Pēc pagājušās sezonas bronzas medaļas Londonas olimpiskajās spēlēs izcīnījušie Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš nolēma sadarbību neturpināt. Jānis Šmēdiņš jau iepriekš bija vienojies spēlēt kopā ar Aleksandru Samoilovu, bet Mārtiņš Pļaviņš varēja sākt jauna pārinieka meklējumus.

 

Pašlaik tie ir apstājušies, jo volejbolists paziņojis, ka turpmāk spēlēs kopā ar Latvijas volejbolistu Jāni Pēdu. Pēda pludmales volejbola laukumā lielāko sasniegumu guvis 2003.gadā, kad pārī ar Tomu Šmēdiņu izcīnīja zelta medaļas 2003.gada Eiropas U-20 čempionātā. Volejbolists nepalika pludmales volejbola apritē, nododoties klasiskā volejbola spēlēšanai Itālijas A1 un A2 līgās. Nu Pēda ir gatavs atgriezties pludmales volejbolā.

 

Pļaviņa paziņojumā arī minēts, ka abus volejbolistus trenēs neviens cits kā Aigars Birzulis, kurš līdz šim trenēja gan Pļaviņu, gan Jāni Šmēdiņu.

 

Materiāls publicēts sadarbībā ar Parsportu.lv