RezervesDALAS24.lv

Sports / Citi sporta veidi

Torres: „„Barcelona” ir labāka par jebkuru komandu”

Torres: „„Barcelona” ir labāka par jebkuru komandu”
Foto: Foto: BIGPICTURESPHOTO.COM/ Scanpix. Fernando Torres.
KRUSTTEVS.COM · 25.04.2012. 05:50

UEFA Čempionu līgas pusfinālā divu spēļu summā ar 3:2 uzvaru otrdien svinēja Londonas „Chelsea”, kas pārspēja „Barcelona” vienību. Pēc uzvaras ar 1:0 savā laukumā, atbildes spēlē vakar „Chelsea” spēja pretoties „Barcelona” dominancei laukumā un atspēlējās no 0:2, panākot mačā izlīdzinājumu.

 

„Mums mačā klājās ļoti grūti, kad Ramires guva vārtus neilgi pirms puslaika beigām, panākot 1:2, tas deva mums cerību,” saka Fernando Torres.

 

„Kad Mesi netrāpīja soda sitienu, mēs sākām ticēt, ka šī varētu būt mūsu diena tāpēc, ka pretinieks neizmanto savas iespējas,” atzīst uzbrucējs, kurš mača kompensācijas laikā panāca izlīdzinājumu 2:2.

 

„„Barcelona” ir labāka par jebkuru komandu. „Barcelona” spēlē labākie futbolisti pasaulē. Mūsu vienīgā iespēja bija censties gūt vārtus pretuzbrukumos, kas mums arī izdevās,” atklāj spāņu futbolists.

 

„Ikviens, kurš redzēja spēli, var izdarīt savus secinājumus. Vispirms jau apsveicu pretinieku. „Chelsea” ir finālā un vēlu viņiem to labāko. Mums ir jāizrunā tas, kā mēs paši spēlējām,” atklāj „Barcelona” futbolists Sesks Fabregass.

 

„Acīmredzami, mēs izveidojām ļoti daudz vārtu gūšanas momentus. Uzskatu, ka esam pelnījuši spēlēt finālā, jo esam pārāki par viņiem. Bet futbols dažkārt ir negodīgs un šoreiz „Chelsea” iekļuva finālā,” savus uzskatus pauž „Barcelona” pussargs.

 

Fabregass ir pateicīgs „Barcelona” faniem, kuri „Camp Nou” stadionā atbalstīja komandu līdz pat finālsvilpei: „Fani bija neticami. Savos dzīves 24 gados nekad neesmu redzējis šādu atbalstu komandai. Esmu ļoti lepns ar šo klubu.”

 

Materiāls publicēts sadarbībā ar parsportu.lv

Avots: uefa.com