RezervesDALAS24.lv

Sports / Citi sporta veidi

Juškam divi tituli vienspēlēs un dubultspēlēs

Juškam divi tituli vienspēlēs un dubultspēlēs
Foto: LETA. Andis Juška.
KRUSTTEVS.COM · 06.05.2012. 00:01

Pie vienspēļu un dubultspēļu titula „Futures” turnīrā Sanremo ticis Andis Juška, kurš dubultspēlēs uzvarēja pārī ar itāli Klaudio Grassi, bet vienspēlēs panākumu izcīnīja paša spēkiem.

 

Piektdien Juška kopā ar itāli Klaudio Grassi dubultspēļu turnīra finālā mērojās spēkiem ar itāļiem Mateo Donati un Viktoru Galoviču. Cīņa izvērtās īpaši spraiga. Pirmajā setā ar 7:5 uzvarēja Latvijas un Itālijas duets, bet otrajā setā, taibreikā tika piedzīvots zaudējums ar 6:7 (2:7). Tas nozīmēja, ka uzvarētājs tiks noskaidrots supertaibreikā. Tajā Juška ar Grassi bija pārāki ar 14:12, Juškam izcīnot sesto dubultspēļu titulu šosezon. Iepriekšējie pieci nāca ar Denisa Pavlova līdzdalību.

Sestdien Juška devās kortā, lai cīnītos par vienspēļu turnīra titulu. Pretī stājās itālis Alberto Brici, kurš ATP rangā ieņem 347.vietu. Juška spēlēja pārliecinoši, līdz 10.geimā prata panākt breiku un izcīnīt uzvaru ar 6:4.

Otrajā setā Latvijas tenisists veica divus breikus, kamēr pretiniekam to paveikt izdevās vienu reizi. Tas Juškam ļāva uzvarēt ar 6:3 un tikt pie kārotā titula.

Materiāls publicēts sadarbībā ar parsportu.lv