RezervesDALAS24.lv

Sports / Citi sporta veidi

Vētras izskaņā noticis Latvijas 2. čempionāts kaitbordā, kursa braukšanā

Vētras izskaņā noticis Latvijas 2. čempionāts kaitbordā, kursa braukšanā
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 24.07.2013. 16:32

Kite Party Cup 2013 ietvaros 23. jūlijā Jaunciema ostā notika Buruspurts kursa braukšanas sacensības un Latvijas 2. čempionāts, laikā brāzmaina, 7-12 m/sek spēcīga vēja apstākļos par čempionu kopvērtējumā atkārtoti kļuva Gatis Satiks.

 

“Sarežģīti laika apstākļi bija izaicinājums visiem sacensību dalībniekiem, tomēr Latvijas kaitbordisti apliecināja savu izturību un rūdījumu,” gandarījumu par sacensību norisi pauž Larss Āboliņš, Kite party Cup 2013 organizētājs.

 

Kursa braukšanas sacensības notika divās klasēs - ar “race” un “twin tip” dēļiem. Par uzvarētāju Burusports kursa braukšanā ar “twin tip” dēļiem tika atzīts Mārtiņš Sproģis, ar “race” - Gatis Satiks.

 

“Patīkami pārsteidza “race” dēļu braucēju neatlaidība un cīņas spars, startējot šajā fiziski smagajā disciplīnā visai skarbajos laika apstākļos. Īpaši gribu atzīmēt arī Mārtiņa Sproģa lielisko sniegumu, saskatu šajā braucējā vienu no potenciālajiem čempioniem nākotnē,” uzsver sacensību galvenais tiesnesis Māris Birzulis.

 

Detalizēts Kite Party Cup 2013 Burusports kursa braukšanas uzvarētāju saraksts:

 

“Race” dēļu klasē: 

 

 1. Gatis Satiks

 2. Juris Vasieloks

 3. Larss Āboliņš

 

 

“Twin tip” dēļu klasē:

         

  1. Mārtiņš Sproģis

  2. Ģirts Lapškalns

  3. Andris Bušs

 

 

Uzziņai: Kaitbords (kiteboard – no angļu val. „pūķis+dēlis” (kite + board)) ir sporta veids, kurā sportists pa ūdeni pārvietojas uz kaitborda dēļa, par vilcējspēku izmantojot vēju, kas pūš pūķī kā burā.