RezervesDALAS24.lv

Sports / Citi sporta veidi

Kļičko nosoda gaidāmo Heja un Čisoras cīņu

Kļičko nosoda gaidāmo Heja un Čisoras cīņu
Foto: Reuters/Scanpix. Vladimirs Kļičko.
KRUSTTEVS.COM · 09.05.2012. 18:30

Smagsvara bokseris Vladimirs Kļičko un viņa menedžeris Bernds Boente nosoda izsludināto cīņu starp Deividu Heju un Dereku Čisori, ziņo interneta vietne boxrec.com.

 

 

Britu Boksa padome Čisoram anulēja licenci par to, ka viņš un Hejs preses konferencē uzsāka kautiņu, turklāt Hejam pagājušā gada oktobrī beidzās boksera licences termiņš. Jāatgādina, ka pagājušā gada vasarā Hejs aizvadīja cīņu pret Kļičko, bet rudenī paziņoja par karjeras beigām.

 

„Tas ir spļāviens sejā Britu boksa federācijai. Ja tāds bokseris kā Čisora saņem licenci, tas ir apkaunojums sportam. Kā to var izsniegt cilvēkam, kurš visai pasaulei nodemonstrējis savu [nepieņemamo] uzvedību, īpaši – ņemot vērā, ka viņš Hejam izteica draudus. Tas nedara godu ne faniem, ne šim sporta veidam,” sacīja V.Kļičko.

 

Daudzi bokseri līdz šim cīnījušies ar citās valstīs izsniegtām licencēm. Šoreiz tā darīs arī abi briti, kuriem licences izdevusi Maltas Boksa federācija. Cīņa notiks šī gada 14.jūlijā Londonā.

 

Jāpiebilst, ka iepriekš aizvadītajās cīņās abi britu bokseri brāļiem Kļičko zaudēja pēc punktiem. Hejs, piedzīvojis graujošu zaudējumu pret Vladimiru Kļičko, mēģināja attaisnoties ar savainotu kājas pirkstu. Savukārt Dereks ringā ļoti enerģiski darbojās cīņā pret Vitāliju Kļičko, taču pēc zaudējuma nekādus attaisnojumus nemeklēja.