RezervesDALAS24.lv

Sports / Citi sporta veidi

Samoilovs/Sorokins pārspēj favorītus, Pļaviņš/Šmēdiņš divreiz uzvar

Samoilovs/Sorokins pārspēj favorītus, Pļaviņš/Šmēdiņš divreiz uzvar
Foto: AP/Scanpix. Aleksandrs Samoilovs.
KRUSTTEVS.COM · 10.05.2012. 15:45

Pasaules tūrē pludmales volejbolā Pekinas „Grand Slam” pamatturnīrā J apakšgrupā Latvijas duets Aleksandrs Samoilovs un Ruslans Sorokins dienas pirmajā mačā piekāpās vāciešiem, bet jau nākamajā spēlē reabilitējās ar uzviju, pārspējot olimpiskos čempionus, kas izcīnīja uzvaru iepriekšējā posmā pirms nedēļas.

 

Tikmēr M grupā divas uzvaras izcīnījuši Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš, ziņo interneta vietne fivb.org.

 

Jau otro posmu pēc kārtas Samoilovs/Sorokins (izlikti ar 17.numuru) spēlē J apakšgrupā ar vāciešiem Klempereru/Kornegu (16.numurs) un amerikāņiem Rodžeru/Dalhauzeru (1.numurs).

 

Pirms nedēļas Šanhajā vāciešus izdevās uzvarēt, bet pret olimpiskajiem čempioniem tika piedzīvots zaudējums, kuri uzvarēja turnīrā.

 

Ceturtdienas agrā rītā pēc Latvijas laika Samoilovs/Sorokins divos setos ar 16:21, 17:21 piekāpās Klempereram/Kornegam. Dienas otrajā mačā latviešu duets uzveica turnīra favorītus olimpiskos čempionus amerikāņus Rodžeru/Dalhauzeru ar 21:14, 21:17.

 

Rīt Samoilovam/Sorokinam jātiekas ar Hernandesu/Viljafanē no Venecuēlas (32.numurs), kas šodien savā pirmajā mačā piekāpās amerikāņiem ar 21:23, 18:21.

 

Tikmēr M grupā pirmajā mačā uzvaru izcīnīja Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš (izlikti ar 20.numuru). Trīs setos (21:13, 29:27, 15:9) izdevās apspēlēt čehus Kubalu/Benesu (13.numurs), kuriem pirms nedēļas Šanhajā tika zaudēts līdzīgā cīņā.

 

Dienas otrajā mačā Pļaviņš/Šmēdiņš ar 23:21, 21:19 uzveica spēcīgos spāņus Gaviru/Ereru (4.numurs).

 

Rīt grupas pēdējā spēle latviešu pārim jātiekas ar austrāliešiem Boemu/Kapu (29.numurs).

 

Lai iekļūtu Pekinas „Grand Slam” turnīra nākamajā kārtā, apakšgrupā jāieņem vismaz trešā vieta. Katras apakšgrupas uzvarētājs jau uzreiz nodrošina vietu 16 labāko skaitā, 2. un 3. vieta cīnās ar citu grupu šo vietu pašu vietu ieguvējiem, bet 4. vieta dalību noslēdz ar dalītu 25.-32.

 

Materiāls publicēts sadarbībā ar parsportu.lv