RezervesDALAS24.lv

Sports / Citi sporta veidi

Latvijas komandas iekļūst Pekinas „Grand Slam” astotdaļfinālā

Latvijas komandas iekļūst Pekinas „Grand Slam” astotdaļfinālā
Foto: REUTERS/Scanpix. Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš.
KRUSTTEVS.COM · 11.05.2012. 10:17

Pie uzvarām savās apakšgrupās Pekinas „Grand Slam” turnīrā tikuši abi Latvijas pludmales volejbola pāri, Aleksandrs Samoilovs/Ruslans Sorokins un Mārtiņš Pļaviņš/Jānis Šmēdiņš, automātiski iekļūstot izslēgšanas spēļu otrajā kārtā.

 

 

Lai iekļūtu nākamajā kārtā, pie uzvaras pēdējā apakšgrupas mačā bija jātiek Samoilovam un Sorokinam. Viņiem pretī stājās relatīvi vājākais pāris no Venecuēlas - Igors Ernandess un Hesusu Fanje, kuri apspēlēja Vācijas pāri Klemperers/Korengs, kuriem savukārt zaudēja Latvijas duets. Samoilovs un Sorokins pirmajā setā uzvarēja ar 21:16, bet otrajā bija tikpat stabils panākums ar 21:17, kas deva iespēju uzvarēt savā apakšgrupā un automātiski garantēt vietu astotdaļfinālā.

 

Tikmēr pēc uzvarām pirmajās divās spēlēs pirmo vietu savā grupā jau bija nodrošinājuši Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš. Trešajā spēlē tika piedzīvots zaudējums pret vājākiem pretiniekiem. Šoreiz tas bija Austrālijas duets Sems Bēms un Aizakas Kapss. Pirmajā setā latvieši uzvarēja samērā pārliecinoši ar 21:16, bet nākamajos setos, sīvā cīņā austrālieši spēja izraut panākumu visā spēlē - 23:21, 18:16.

 

Materiāls publicēts sadarbībā ar parsportu.lv