RezervesDALAS24.lv

Sports / Citi sporta veidi

Atklāta atjaunotā sporta centra Kleisti jāšanas manēža

Atklāta atjaunotā sporta centra Kleisti jāšanas manēža
Foto: Publicitātes foto
KRUSTTEVS.COM · 14.12.2014. 09:44

Sporta centrā „Kleisti” sestdien, 13. decembrī, tika atklāta Latvijas Jātnieku federācijas izremontētā un atjaunotā slēgtā jāšanas manēžā, kur labiekārtotas vietas skatītājiem, kā arī uzklāts jauns laukuma segums un uzstādītas apmales, kas atbilst Eiropas Savienības noteiktajām prasībām.

 

Svinīgajā manēžas atklāšanas ceremonijā Latvijas Jātnieku federācijas prezidents Agris Blaus teica paldies visiem, kuri praktiski palīdzēja vai veicināja sporta celtnes atjaunošanas procesu, jo tā ir nozīmīgākā bāze jāšanas sportam Latvijā, kur rudenī, ziemā un pavasarī var sarīkot sacensības tik lielam dalībnieku un skatītāju skaitam. Vienlaikus komfortablāku apstākļu radīšana ir ļoti nozīmīga treneriem un sportistiem sagatavošanās periodā.

 

Latvijas Sporta federāciju padomes prezidents un Latvijas Olimpiskās komitejas viceprezidents Einars Fogelis, sveicot pasākuma dalībniekus, uzsvēra, ka sporta federācijas ir pelnījušas lielāku uzticību, tajā skaitā – no valsts. Latvijas Jātnieku federācija ir spējusi pierādīt, ka tā, pārņemot nozīmīgās sporta bāzes apsaimniekošanu pirms dažiem gadiem, spēj paveikt lielus un nozīmīgus darbus, rūpējoties par sava sporta veida attīstību.

 

Daudzi sacīja paldies Latvijas Jātnieku federācijas valdei par uzdrīkstēšanos – sākt šo nopietno un sarežģīto manēžas atjaunošanas projektu, dodot jaunu dzīvību ēkai pēc 35 gadiem, kopš tā sākusi savu darbību. Sportisti teica, – sajūta tāda, it kā startētu ārzemēs...

 

Atklāšanas dienā risinājās Rīgas atklātais čempionāts un jaunatnes meistarsacīkstes šķēršļu pārvarēšanā. Par galvaspilsētas čempionu galvenajā maršrutā ar 130 cm augstiem šķēršļiem kļuva Ģirts Bricis ar zirgu Campario no RJSK „Sport de Lux”.

 

Svētdien sacensības turpinās iejādes disciplīnas pārstāvji.