Sports / Citi sporta veidi

Regžam un Āboliņam pirmā uzvara Pasaules kausā

Regžam un Āboliņam pirmā uzvara Pasaules kausā
Foto: fivb.org. Haralds Regža un Armands Āboliņš.
KRUSTTEVS.COM · 23.05.2012. 14:19

Pasaules kausa posmā pludmales volejbolā, kas šonedēļ risinās Čehijas galvaspilsētā Prāgā, uzvaru kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā trešdien izcīnīja Latvijas jaunie sportisti Haralds Regža un Armands Āboliņš, divos setos pārspējot Norvēģijas duetu. Šī puišiem ir pirmā uzvara Pasaules kausā, ziņo interneta vietne fivb.org.

 

1992.g. dzimušie Regža un Āboliņš kvalifikācijas turnīrā izlikti ar 52.numuru. Pirmās kārtas mačā latviešu duetam izdevās uzvarēt ar 13.numuru izliktos norvēģus Hordviku/Hoidalenu - 21:15 un 21:13.

 

Kvalifikācijas turnīra otrajā kārtā trešdien pusdienlaikā latviešu pārim pretī stāsies kazahi Kuļešovs/Jakovļevs, kuri izlikti ar 20.numuru.

 

Šis Latvijas duetam šogad ir otrais Pasaules kausa posms. Aprīlī Polijas pilsētā Mislovicē kvalifikācijas turnīra pirmajā kārtā tika piedzīvots zaudējums ar (16:21, 16:21) Austrālijas duetam Mersers/Šlaks, kuri bija izsēti ar 13.numuru. Posmā Regža/Āboliņš ieguva 57.vietu.

 

Jāatzīmē, ka Regža/Āboliņš pagājušajā vasarā izcīnīja Eiropas junioru čempionāta sudrabu, ieguva piekto vietu Pasaules junioru čempionātā, kā arī uzvarēja Latvijas čempionāta finālā.

 

Materiāls publicēts sadarbībā ar parsportu.lv