RezervesDALAS24.lv

Sports / Citi sporta veidi

Noskaidroti starptautiskā biljarda turnīra “Klondaikas kauss” pusfināla datumi

Noskaidroti starptautiskā biljarda turnīra “Klondaikas kauss” pusfināla datumi
Foto: Ekrānšāviņš no interneta
KRUSTTEVS.COM · 02.06.2015. 13:48

Jau no šī gada janvāra visā Latvijā norisinās starptautiskais biljarda turnīrs “Klondaikas kauss”. Nupat noslēgusies pirmā atlases kārta, noskaidrojot pusfinālistus. Turnīrs notiek 12 Latvijas pilsētās ar kopējo balvu fondu 2 000 eiro!

 

„Klondaikas kauss’’ tiek izspēlēts 3 posmos – 1. posms norisinājās no 1. janvāra līdz 24. maijam izklaides un atpūtas vietās “Klondaika” Rīgā, Valmierā, Alūksnē, Jūrmalā Daugavpilī, Rēzeknē, Liepājā, Ventspilī, Kuldīgā, Salaspilī, Dobelē un Talsos. Pirmajā posmā tika noskaidroti divi labākie biljarda spēlētāji no katras struktūrvienības jeb turnīra norises vietas (atskaitot Valmieras un Alūksnes filiāles, kur kvalificējās trīs labākie spēlētāji), kuri kvalificējās sava reģiona pusfināla kārtai. Fināls notiks 13. jūnijā Rīgā, Merķeļa ielas “Klondaikā”.

 

Pusfināli norisināsies sekojošās izklaides un atpūtas vietās “Klondaika”:

Ventspilī: 7. jūnijā, plkst. 12.00, Ganību ielā 14.

Rīgā: 7. jūnijā, plkst. 14.00, Elizabetes iela 61.

 

“Mūsu galvenais mērķis – popularizēt biljardu Latvijā – ir izdevies. Būtiski, ka dalībnieku skaits arī reģionos pieauga ar katras sacensības norisi. Katrā ziņā cilvēku atsaucība un viņu azarts cīņā par uzvaru ir labs priekšnosacījums tam, lai mēs pamazām tuvotos savam mērķim – biljarda līgas izveidošanai,” stāsta spēļu tirgotavas “Games 4 You” direktors un galvenais turnīra patrons Kristaps Pilsētnieks.

 

Sacensības norisināsies pēc “8Ball” pūla disciplīnas noteikumiem, ievērojot EPBF (European Pocket Billiard Federation) noteikumus. Vairāk par sacensību noteikumiem un turnīru grafiku var izlasīt šeit - http://www.klondaika.com/front/c_zinas/full/167 . Biljarda turnīra “Klondaikas Kauss” informatīvie partneri ir ziņu portāls FOCUS.LV un TV kanāls “Rīga TV24”.