RezervesDALAS24.lv

Sports / Florbols

„Czech Open” vislabāk sākuši „FBK Ķekava” un „FK Valmiera”

„Czech Open” vislabāk sākuši „FBK Ķekava” un „FK Valmiera”
Foto: Czechopen.cz.
KRUSTTEVS.COM · 17.08.2012. 12:39

Sācies jubilejas Starptautiskais florbola turnīrs „Czech Open”, kurā šovasar startē arī vairākas Latvijas komandas. Pašlaik labākās sekmes „FBK Ķekava” un „FK Valmiera”, kas uzvarējuši abos mačos.

 

Lieliski turnīru sākuši Latvijas vicečempioni „FBK Ķekava”, kas izcīnījuši divas pārliecinošas uzvaras. Vispirms ar 8:3 tika apspēlēti čehu „Sanasport Gullivers SB I”, bet pēc tam ar 7:2 tika uzveikti arī Šveices „Fanatic Moose” florbolisti.

Divas uzvaras FK „Valmiera” florbolistiem, kas ar 4:1 un 5:1 pieveica attiecīgi čehu „FBC Štiri Česke Budejovice” un šveiciešu „UHC Sion/Grand-Saconnex”. Ja nenotiks pārsteigumi, valmierieši kļūs par savas apakšgrupas uzvarētājiem.

Bronzas medaļnieki Cēsu „Lekrings” iesāka līdzīgi veiksmīgi, ar 7:1 saplosot „FBC United Česke Budejovice”, bet pēc tam ar 1:2 nācās piekāpties citai Čehijas komandas „USK-FbC Usti nad Labem”.

Agri turnīru sāka „Jelgavas novads”, kas jau līdz pusdienlaikam bija izspēlējuši divas spēles. Debijas mačā ar 0:4 tika zaudēts „FBC Tago Mago”, bet pēc tam tika nosargāta uzvara pār šveiciešu „Hard Sticks Adliswil”.

FK „Ādaži” komanda, kas izcīnīja uzvaru 1.līgas turnīrā, „Czech Open” sacensības iesākuši ar sauso 0:3 zaudējumu čehu „FbC Sokol Rokycany”. Otrā spēle ādažniekiem ieplānota ceturtdienas vakarā.

„Riga Mix” komanda savā pirmajā spēlē cīnījās neizšķirti 2:2 ar „TJ Banik Sokolov”. Latviešiem vārtus guva Mairis Laiva un Aleksandrs Mahortovs – spēlētāji, kas pērn spēlēja „Latgranula/Līgatne” rindās.

Neveiksmīgi turnīru iesākuši „Rīgas Bigfoots”, kas zaudējuši abās dienas spēlēs. Vispirms ar 2:3 nācās piekāpties „FB Hurrican Karlovy Vary”, bet pēc tam arī citai čehu komandai „Tatran Strešovice B-Boyzzz”.

Dāmu Elites grupā startē divkārtējās Latvijas čempiones „RSU/Runway”, kas vispirms ar 3:1 uzveica Čehijas U-19 juniores, bet pēc tam ar 1:5 zaudēja „Pixbo Wallenstam IBK” no Zviedrijas. Vēl atlikusi spēle pret citu zviedru komandu „IBF Dalen”.

Junioru konkurencē divas sausās kapitulācijas „Valmiera/BSS” komandai, kas pret čehiem pašlaik vārtus nav spējuši gūt – 0:6 pret „Sokol Pardubice” un 0:5 pret „FbC Panthers”. Piektdien pēdējā grupas spēle.

 

Materiāls publicēts sadarbībā ar Florbolazinas.lv