RezervesDALAS24.lv

Sports / Florbols

„Midland Floorball līgā” latvietim 30 soda minūtes spēlē

„Midland Floorball līgā” latvietim 30 soda minūtes spēlē
Foto: Chestervikings.co.uk.
KRUSTTEVS.COM · 30.10.2012. 12:22

21.oktobrī starts tika dots „Midland Floorball League” turnīram Anglijā, kur arī šosezon startēs vairākas latviešu pārstāvētās komandas.

 

Šosezon līga sadalītas divās divīzijās un 1.divīzijā ar panākumu turnīru sākusi latviešu pārstāvētā „Spalding Lions”, kas pirmajā mačā tikās ar pērnās sezonas čempioniem „Warwick 1” komandu, kurā spēlē arī latvietis Reinis Madžuls. Lai gan cīņas gaitā „lauvas” atradās iedzinējos ar 1:6, beigās tika izcīnīta laimīga uzvar ar 8:7. Madžuls zaudētāju rindās nopelnīja 2+10 minūšu sodu.

 

Otro cīņu „Spalding Lions” aizvadīja ar Kembridžas komandu, piedzīvojot zaudējumu ar 4:11, kaut gan šoreiz tieši „lauvas” pirmie atklāja rezultātu. Interesanti, ka zaudētāju rindās šajā spēlē 30 soda minūtes nopelnīja Oskars Blūms! Abās spēlēs kopumā rezultatīvākie bija Jānis Liberts (5+2), Kerijs Ostrovskis (4+3) un Ivo Gruntiņš (1+2). Jāpiezīmē, ka arī otrajā mačā zaudējumu piedzīvoja pērnās sezonas čempioni „Warwick”, kas ar 2:5 zaudēja Kembridžas komandai.

 

Līdz ar to pēc pirmā sabraukuma „Cambridge” komandai ir seši punkti, „Spalding Lions” seko ar trim punktiem, bet „Warwick 1” pašlaik ir bez punktiem.

 

Trīs mači aizvadīti arī 2.divīzijā, kur labākās sekmes pašlaik „Warwick 2” florbolistiem, kas vispirms ar 7:5 uzvarēja „Ilmington Rhinos”, bet pēc tam ar 3:2 nerezultatīvā cīņā pieveica „Nottingham University” florbolistus. Trešā spēle starp Notingemas komandu un „Rhinos” florbolistiem noslēdzās ar neizšķirtu 7:7 rezultātu, notingemiešiem izlīdzinājumu izraujot astoņas sekundes pirms cīņas beigām.

 

Materiāls publicēts sadarbībā ar Florbolazinas.lv