RezervesDALAS24.lv

Sports / Florbols

Notikusi Latvijas Universiādes florbolā grupu izloze

Notikusi Latvijas Universiādes florbolā grupu izloze
Foto: Florbolazinas.lv.
KRUSTTEVS.COM · 12.12.2012. 14:59

16.decembrī Rīgas Olimpiskajā centrā notiks Latvijas XXIII Universiādes sacensības florbolā. 10.decembrī Latvijas Universitātes telpās notika preses konference un apakšgrupu izloze.

 

Komandu pieteikšanās Universiādei noslēdzās 6.decembrī. Šogad sacensībās piedalīsies 12 vīriešu komandas no 10 Latvijas augstskolām – Latvijas Universitāte (LU), Rīgas Tehniskā universitāte (RTU), Vidzemes Augstskola (ViA), Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmija (LSPA), Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU), Banku Augstskola (BA), Rīgas Stradiņa universitāte (RSU), Rīgas Ekonomikas augstskola (REA), Ventspils Augstskola (VeA) un Rēzeknes Augstskola (RA). Divām no šīm augstskolām būs pa divām komandām – LU-2 un LLU-2.

 

Šogad sacensībām ir jauna izspēles sistēma. Turnīrs notiks divos posmos – 16.decembrī notiks priekšsacīkstes, bet 20.janvārī finālposms, kurā iekļūs labākās astoņas komandas pēc grupu turnīra. Arī spēles laiks šogad ir palielināts un tas būs 2 x 15 minūtes (efektīvais laiks). Spēles tiesās Latvijas Florbola savienības licencēti tiesneši.

 

12 komandas ir sadalītas 3 apakšgrupās, kur izspēlēs viena apļa turnīru katra ar katru. Ņemot vērā pagājušā gada Universiādes rezultātus, sešas labākās komandas tika „izsētas”, bet pārējās komandas apakšgrupās sadalītas ar izlozes palīdzību. A apakšgrupā spēlēs LU (izsēta), BA (izsēta), REA (izloze) un RSU (izloze). B apakšgrupā RTU (izsēta), LLU (izsēta), VeA (izloze) un LU-2 (izloze). C apakšgrupā ViA (izsēta), LSPA (izsēta), RA (izloze) un LLU-2 (izloze).

 

Pēc priekšsacīkšu turnīra play-off iekļūs labākās divas komandas no katras apakšgrupas, kā arī divas labākās no visām pārējām komandām, tāpēc iegūtie punkti un vārtu attiecība katrā spēlē būs svarīga, kas noteikti sacensības padarīs spraigākas un interesantākas.

 

 

Spēles Rīgas OC notiks no 10:00 līdz 19:00 un risināsies uz diviem laukumiem vienlaicīgi. Video no preses konferences un apakšgrupu izlozes apskatāms šeit.

 

 

Latvijas XXIII Universiādi florbolā organizē Latvijas Augstskolu Sporta Savienība (LASS) kopā ar Latvijas Universitātes Sporta Servisa Centru (LUSSC) un sadarbībā ar Florbola attīstības aģentūru (FAA). Atbalsta - Rīgas Dome un Venden.

 

Materiāls publicēts sadarbībā ar Florbolazinas.lv