RezervesDALAS24.lv

Sports / Florbols

Cīņā par bronzu „Lekrings” florbolisti pieveic „Ulbroka/FS Masters”

KRUSTTEVS.COM · 25.04.2012. 21:59

Uzvaru spēlē par 3.vietu Latvijas florbola čempionātā izcīnījuši Cēsu „Lekrings” florbolisti, kas savā laukumā ar 5:2 pārspēja „Ulbroka/FS Masters” komandu, tādējādi izcīnot bronzas godalgas.

Spēles pirmajā periodā nevienai no komandām neizdevās atklāt rezultātu, bet otrā trešdaļa jau bija daudz rezultatīvāka. Astotajā minūtē vadībā izvirzījās „Lekrings”, bet īsi pēc tam viesi panāca izlīdzinājumu.

Cēsu komanda turpināja spēlēt veiksmīgi, panākot 3:1 savā labā, bet „Ulbroka/FS Masters” florbolisti nepadevās un ātri vien vienus vārtus atspēlēja - 2:3. Trešajā periodā laukumā labāki tomēr bija mājnieki, gūstot divus bezatbildes vārtus un maču noslēdzot ar sev labvēlīgu rezultātu 5:2, kas atnesa kārotās bronzas medaļas.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm bija Andris Malkavs, bet viesu komandā pa vieniem vārtiem guva Krists Paulovičs un Kaspars Šķēls.