Sports / Florbols

U-18 florbolistiem atlicis sadalīt medaļas

KRUSTTEVS.COM · 07.05.2012. 14:53

Latvijas Bērnu un jaunatnes florbola čempionātā U-18 vecuma grupā aizvadītas visas ceturtdaļfinālu spēles, līdz ar to palikušas vairs tikai četras komandas, kas sadalīs trīs medaļu komplektus. Jau šonedēļ tiks izspēlēti pirmie pusfinālu mači.

Bez sevišķi lieliem pārsteigumiem norisinājās ceturtdaļfinālu cīņas vecākajā (U-18) grupā, kur četras vadošās komandas sekmīgi iesaistījās play-off, iekļūstot pusfinālā.

Regulārās sezonas labākā komanda „Pārgauja/CPSS” divreiz saplosīja „Talsi” komandu, par ko jau ziņojām iepriekš (13:4 un 14:8). Viņiem pusfinālā pretim stāsies „Rubene”, kas pēc uzvaras ar 13:8 viesos savā laukumā prata nosargāt izcīnīto pārsvaru pret Liepājas „Kuršiem” – 8:8. Mājiniekiem punkti sadalījās visnotaļ līdzīgi, bet liepājniekiem nelīdzēja Oskara Bergmaņa un Kaspara Klamera pieci gūtie punkti.

Otro pusfinālu veidos „Bauskas BJSS” un „Lielvārde”. Šīm abām komandām vieta labāko kvartetā nāca grūtākās cīņās. Baušķenieki pēc 7:6 uzvaras viesos pret „FS Masters/Ulbroka”, savā laukumā otrā perioda sākumā ātri salaida trīs vārtus, nonākot iedzinējos ar 1:4. Tomēr līdz perioda beigām jau 7:5 „Bauskas BJSS” labā. Pēdējā trešdaļā uzvara tika nosargāta gan spēlē (9:8), gan divu maču summā. Spīdošu spēli uzvarētājiem aizvadīja Toms Niedre (5+1), rezultatīvs bija arī Gints Velmunskis (2+3).

Savukārt pēdējo gadu čempioni „Lielvārde” pēc 8:9 zaudējuma pirmajā mačā viesos pret „FK "Rīga”, savā laukumā jau sestajā minūtē bija panākuši 4:0 vadību. Trešajā periodā pārsvars bija arī 10:3, beigās 11:6 uzvara spēlē un 19:15 divu maču summā, kas nodrošināja iekļūšanu nākamajā kārtā. Uzvarētājiem pa pieciem punktiem savāca Juris Gribusts (4+1) un Toms Akmeņlauks (3+2).

Ceturtdaļfinālu rezultāti:

• „Pārgauja/CPSS” (#1) – „Talsi” (#9) 13:4 un 14:8. Divu spēļu summā ar 27:12 uzvar „Pārgauja/CPSS”

• „Rubene” (#4) – „Kurši” (#5) 13:8 un 8:8. Divu spēļu summā ar 21:16 uzvar „Rubene”

• „Bauskas BJSS” (#3) – „FS Masters/Ulbroka” (#6) 7:6 un 9:8. Divu spēļu summā ar 16:14 uzvar „Bauskas BJSS”

• „Lielvārde” (#2) – „FK Rīga” (#7) 8:9 un 11:6. Divu spēļu summā ar 19:15 uzvar „Lielvārde”