Sports / Futbols

Uzvaras izcīna Vācija un Portugāle

KRUSTTEVS.COM · 14.06.2012. 08:00

Eiropas futbola čempionāta finālturnīrā B apakšgrupas otrās kārtas otrajā spēlē Vācijas izlase ar rezultātu 2:1 pārspējusi Nīderlandes valstsvienības futbolistus, kas tādējādi līdz šim divās spēlēs piedzīvojusi divus zaudējumus.

Pirmos vārtus Mario Gomess guva spēles 24.minūtē pēc Bastiāna Švainštaigera. Savukārt 38.minūtē Gomess vāciešiem guva otro panākumu - 2:0. Pirmā puslaika noslēgumā bumba vārtos ielidoja teju trešo reizi, taču pēc rikošeta Stekelenburgam izdevās to nepieļaut.

Spēles 73. minūtē Robins van Pērsijs ar sitienu no soda laukuma robežas samazināja rezultāta starpību - 2:1, taču Nīderlandei vairāk atspēlēties neizdevās.

Savukārt Portugāle sīvā cīņā pret Dāniju „izrāva” uzvaru ar 3:2. Sākotnēji Portugāles izlase izvirzījās vadībā ar 2:0, bet dāņi panāca neizšķirtu, un tikai 87.minūtē Silvestre Varela guva izšķirošos vārtus.