Sports / Futbols

Alonso ieved Spāniju pusfinālā

KRUSTTEVS.COM · 24.06.2012. 11:16

Eiropas futbola čempionāta ceturtdaļfināla trešajā spēlē Spānijas valstsvienība ar 2:0 pārspējusi Francijas izlases futbolistus.

Pārākumu Spānijas futbolisti demonstrēja jau no spēles pirmajām minūtēm, pastiprināti uzbrūkot un lielākoties kontrolējot bumbu, bet rezultātu spēles 19.minūtē ar rezultatīvu sitienu ar galvu atklāja Čabi Alonso, kurš panākumu guva pēc Hordi Albas piespēles.

Turpmākajā spēles gaitā spāņi arī turpināja kontrolēt maču, kamēr pretinieki tikai neregulāri spēja saorganizēties vājiem pretuzbrukumiem, līdz reālām vārtu gūšanas iespējām praktiski netiekot.

Arī spēles otrais puslaiks faktiski pagāja zem Spānijas izlases „zīmes”, un, lai gan īsu brīdi abas komandas paguva doties visai bīstamos uzbrukumos, rezultāts palika nemainīgs. Spēles noslēgumā gan pārkāpumu pret Pedro Rodrigesu pieļāva franču izlases futbolists Antonijs Reveljē, un tiesneša nozīmēto 11 metru soda sitienu realizēja Č.Alonso, dubultojot rezultātu.

Nākamo trešdien, 27.jūnijā, Eiropas futbola čempionāta pusfinālā Spānijas valstsvienība mērosies spēkiem ar Portugāles izlasi.