Sports / Futbols

Daugavpils FC „Daugava” revanšējas jūrmalniekiem un kļūst par čempionāta līderi

KRUSTTEVS.COM · 26.06.2012. 22:51

Otrdien Latvijas Virslīgā futbolā Daugavpils FC „Daugava'” revanšējās FC „Jūrmala” par pirmajā aplī piedzīvoto sagrāvi, uzvarot savā laukumā ar 2:0 un kļūstot par čempionāta līderi.

Aprīļa beigās daugavpilieši, būdami uz papīra mača favorīti, viesos zaudēja FC „Jūrmala” vienībai ar 1:6.

Otrdien, 26.jūnijā, FC „Daugava” savā laukumā revanšējās par aprīlī ciesto sagrāvi un uzvarēja jūrmalniekus ar 2:0(2:0).

Abus vārtus daugavpilieši guva mača pirmajā puslaikā. Pa reizei izcēlās Mihails Ziziļevs (17.minūtē) un Georgijs Uļjanovs (39.).

FC „Daugava” šī bija 9.uzvara šosezon 16 aizvadītajos mačos. Ar 31 punktu turnīra tabulā daugavpilieši kļuvuši par čempionāta līderiem, apsteidzot „Skonto” FC futbolistus.

Tikmēr citā 16.kārtas mačā „Skonto” FC nespēja nosargāt pārsvaru pret FK „Daugava Rīga” un spēlēja neizšķirti - 1:1.

Mača rezultātu 19.minūtē atklāja skontiešu futbolists Valērijs Šabala, bet otrajā puslaikā FK „Daugava Rīga” izlīdzināja rezultātu, kad 73.minūtē neizšķirtu 1:1 panāca Deniss Sokoļskis.