Sports / Futbols

Cauņa atgriežas ierindā, CSKA izcīna uzvaru

KRUSTTEVS.COM · 02.09.2012. 17:16

Krievijas Premjerlīgas futbola čempionāta spēlē svētdien Latvijas futbolists Aleksandrs Cauņa palīdzēja Maskavas CSKA komandai izbraukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēt Krasnodar vienību.

Cauņa maču uzsāka savas komandas pamatsastāvā un laukumā pavadīja 87.minūtes, līdz tik nomainīts.

Vienīgos vārtus šajā mačā spēles 60.minūtē guva Nigērijas uzbrucējs Ahmeds Musa.

Krievijas čempionātā Cauņa šosezon septiņos mačos izcēlies ar diviem vārtu guvumiem, kā arī ar divām rezultatīvām piespēlēm.

UEFA Eiropas līgas spēlē ceturtdien CSKA piedzīvoja zaudējumu, ielaižot vārtus kompensācijas laikā un piekāpjoties Zviedrijas komandai Stokholmas AIK, tādējādi nekvalificējoties grupu turnīram. Cauņa šajā mačā laukumu atstāja jau spēles desmitajā minūtē, kad bija guvis kājas savainojumu.