Sports / Futbols

Ronaldu jubilejas mačā Portugāle spēlē neizšķirti ar Ziemeļīriju

KRUSTTEVS.COM · 17.10.2012. 11:09

2014.g. Pasaules futbola kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā Portugāles izlase negaidīti savā laukumā F grupas mačā nospēlējusi neizšķirti 1:1 ar Ziemeļīriju. Savā 100.mačā valstsvienības rindās portugāļu uzbrucējs Krištianu Ronaldu nespēja komandai izcīnīt uzvaru.

Portugāles izlase nonāca iedzinējos ar 1:0 mača 30.minūtē un izglābties no zaudējuma izdevās vien 79.minūtē, kad vārtus mājiniekiem guva Helders Poštiga. Kaut arī portugāļiem bija milzu pārsvars, pretinieki tomēr noturēja neizšķirtu. Jāpiebilst, ka iepriekšējā kārtā Portugāle jau piedzīvoja zaudējumu, kad ar 0:1 piekāpās Krievijai.

Šis bija 100.mačs Portugāles valstsvienības rindās Krištianu Ronaldu. Viņš ir trešais portugāļu futbolists, kuram izlases rindās izdevies aizvadīt 100 spēles, vairāk ir tikai Fernando Couto (110) un Luišam Figu (127). Tāpat portugāļu uzbrucējs ir arī trešais jaunākais ( 27 gadi un 257 dienas) Eiropas futbolists, kuram izdevies nospēlēt vismaz 100 spēles izlases rindās. Jaunākā vecumā to paveicis tikai Igaunijas izlases futbolists Kristens Vīkmē ( 27 gadi un 109 dienas) un Vācijas izlases futbolists Lukašs Podoļskis (27 gadi un 13 dienas).

Citās F grupas spēlēs Krievija ar 1:0 (0:0) pārspēja Azerbaidžānu, bet Izraēla ar 3:0 (2:0) sakāva Luksemburgu.