Sports / Futbols

"Real" izglābjas no otrā zaudējuma pret "Borussia"

KRUSTTEVS.COM · 07.11.2012. 11:18

UEFA Čempionu līgas D grupas mačā Madrides "Real" savā laukumā atspēlējās no 0:1 un 1:2, spēles galotnē izraujot neizšķirtu pret Dortmundes "Borussia". Abu komandu iepriekšējais savstarpējais mačs noslēdzās par labu Vācijas klubam.

Iepriekšējā abu komandu tikšanās reizē pirms divām nedēļām "Borussia" savā laukumā svinēja uzvaru ar 2:1. Interesants mačs starp pagājušās sezonas Vācijas un Spānijas čempioniem neizpalika arī šoreiz.

Spēles ievadā nesliktas iespējas "Real" komandas uzbrukuma smailē bija Gonzalo Higuainam un Krištiano Ronaldu.

Tomēr nesnauda arī viesi, kuri pirmie atklāja rezultātu. Mača 28. minūtē pa labo malu Roberts Levandovskis adresēja piespēli Marko Roisam, kurš bija atrāvies no aizsarga un pēcāk atklāja rezultātu – 1:0.

Sešas minūtes vēlāk pēc centrējuma soda laukumā ar galvu precīzi sita Pepe, kurš panāca mājiniekiem neizšķirtu – 1:1.

"Real" vairāk kontrolēja bumbu, taču sitienu daudzums uz vārtiem pirmajā puslaikā bija vienāds – 8:8.

45. minūtē īsi pirms puslaika beigām vadību Dortmundei atguva Mario Getce, kurš pārcēla bumbu pāri "Real" vārtsargam Ikeram Kasiljasam – 2:1.

Pēc pārtraukuma "Real" sastāvā nomainot Higuainu, laukumā nāca Hosē Kalehons, kurš jau pēc brīža pamanījās gūt vārtus, taču tika fiksēta aizmugure. Vēl mirkli vēlāk viņš pavisam nedaudz sita garām "Borussia".

57. minūtē Ronaldu lieliski pa diagonāli piespēlēja Di Marri, taču veiksmīgi izklupienā spēlēja "Borussia" aizsargs Nevens Subotičs.

"Real" ieguva iniciatīvu un arvien vairāk vērpa uzbrukumus, līdz spiedienu vairs neizturēja "Borussia".

Mača 89. minūtē Vācijas izlases pussargs Mesuts Ezils, kurš pēc brīvsitiena meistarīgi iegrieza bumbu, kas lidoja garām aizsargmūrim, un trāpīja vārtus apakšējā stūrī – 2:2. Jāpiebilst, ka neveiksmīgi nospēlēja "Borussia" vārtsargs Romans Veidenfellers, kuram acīmredzami bija pa spēkam šo bumbu arī tvert.

Tikmēr otrā D grupas mačā tikās divi citi pagājušās sezonas nacionālo čempionātu uzvarētāji - Mančestras "City" (Anglija) savā laukumā cīnījās neizšķirti 2:2 (1:2) ar Amsterdamas "Ajax" (Nīderlande).