RezervesDALAS24.lv

Sports / Futbols

„Chelsea” uzvar „Barcelona” un iekļūst Čempionu līgas finālā

KRUSTTEVS.COM · 25.04.2012. 22:07

Kā pirmā UEFA Čempionu līgas finālā iekļuvusi Londonas „Chelsea” vienība, kas izbraukumā cīnījās neizšķirti 2:2 pret „Barcelona”, divu spēļu summā triumfējot ar 3:2.

Pēc zaudējuma Londonā spēli apņēmīgi sāka „Barcelona” futbolisti, pirmie tiekot pie labām iespējām gūt vārtus. To gan izdevās paveikt vien 35.minūtē, kad pēc stūra sitiena pēc vairākām piespēlēm bumbu vārtos ieraidīja Buskets - 1:0.

Jau pēc brīža viesi palika mazākumā, jo sarkano kartīti izpelnījās komandas kapteinis Džons Terijs. Ar to „Barcelona” pārsvars pieauga vēl vairāk un tika gūti arī otrie vārti, kad precīzi sita Injesta. Atbildi parādā nepalika arī „Chelsea” futbolisti, jau kompensācijas laikā atgūstot tik svarīgos vārtus. Precīzs sitiens padevās Ramirešam - 1:2. Tas nozīmēja, ka pie minimālas „Barcelona” uzvaras finālā iekļūs tieši Londonas komanda, jo tai izdevās izbraukumā gūt vairāk vārtu.

Līdz ar to mājiniekiem nekas cits neatlika, kā izdarīt milzīgu spiedienu uz pretinieku vārtiem. Jau 48.minūtē pie iespējas izpildīt 11 m soda sitienu tika Mesī, bet nespēja to realizēt, rezultātam paliekot nemainīgam. Arī puslaika turpinājumā „Barcelona” futbolistu spiediens bija ievērojams, bet aizsardzībā lieliski darbojās „Chelsea” futbolisti ar vārtsargu Petru Čehu priekšgalā, kurš ne vienu reizi vien glāba viesus no vārtu zaudējuma.

Tuvojoties spēles beigām, mājinieki gāja „uz pilnu banku” un pilnībā aizmirsa par aizsardzību, visus spēlētājus sūtot uzbrukumā. To kompensācijas laika pirmajā minūtē lieliski izmantoja viesi. Bumba nonāca pie Fernando Toresa, kurš, izejot viens pret vienu ar vārtsargu, apspēlēja to un ieraidīja bumbu tukšos vārtos, panākot izlīdzinājumu 2:2 un droši ievedot Londonas „Chelsea” UEFA Čempionu līgas finālā.