RezervesDALAS24.lv

Sports / Futbols

„Barcelona” pagarinās līgumus ar trim futbolistiem - Mesi, Pujolu un Ksavi

„Barcelona” pagarinās līgumus ar trim futbolistiem - Mesi, Pujolu un Ksavi
Foto: fcbarcelona.com
KRUSTTEVS.COM · 18.12.2012. 14:54

Spānijas titulētais futbola klubs "Barcelona" pagarinās sadarbības līgumus ar trim futbolistiem - Lionelu Mesi, Karlesu Pujolu un Ksavi Ernandesu , otrdien paziņots komandas oficiālajā mājas lapā.

 

Kalendārajā gadā Mesi guvis 90 vārtus, kas ir jauns pasaules rekords. Argentīniešu uzbrucējam profesionāļa karjerā šī ir jau kopumā devītā sezona "Barcelona" kluba rindās. Šajā laika posmā 25 gadus vecais futbolists ir guvis 287 vārtus 354 oficiālās "Barcelona" komandas spēlēs.

 

Līgums ar "Barcelona" komandu Mesi vēl ir spēkā līdz 2016. gada 30. jūnijam. Jaunā vienošanās tiks pagarināta tieši par vēl diviem gadiem – līdz 2018.g. 30. jūnijam.

 

34 gadus vecais "Barcelona" komandas kapteinis un aizsargs Pujols piekritis trīs gadu līgumam, kas būs spēkā līdz 2016. gada 30. jūnijam. Iepriekšējā vienošanās spāņu futbolistam bija noslēgta līdz nākamā gada vasarai.

 

Savukārt Ksavi iepriekšējā vienošanās bija panākta līdz 2014.g. 30. jūnijam, bet nu 32 gadus vecais spāņu pussargs tiks pie līguma ar "Barcelona" komandu uz vēl tieši diviem gadiem.

 

Visi trīs šie futbolisti ir skolojušies "Barcelona" komandas jauniešu akadēmijā, savu profesionālā futbolista karjeru pavadot vienīgi šajā klubā.

 

Avots: Parsportu.lv