Sports / Futbols

Rudņevam pārbaudes mačā gūti vārti un piespēle HSV uzvarā

KRUSTTEVS.COM · 08.01.2013. 09:48

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Artjoms Rudņevs izcēlies ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli, palīdzot Vācijas Bundeslīgas komandai „Hamburger SV” pirmdien izcīnīt uzvaru pārbaudes mačā ar 3:1 pret Uzbekistānas vienību Taškentas „Lokomotiv”.

Spēles 50. minūtē Rudņevs atklāja mača rezultātu, bet desmit minūtes vēlāk latviešu uzbrucējs rezultatīvi asistēja vācu aizsargam Denisam Aogo, kurš panāca rezultātu 2:0. Drīz „Lokomotiv” vienus vārtus atspēlēja, taču vēlāk 3:1 panāca zviedru uzbrucējs Markuss Bergs.

„Hamburger SV” no 2. – 12. janvārim aizvada treniņnometni Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abū Dabī. Šajā laikā kopumā paredzēts aizvadīt trīs pārbaudes mačus. Nākamais paredzēts otrdien ar „Al-Shabab” komandu no Saūda Arābijas, savukārt 9. janvārī HSV pretī stāsies Vācijas Bundeslīgas vienība Menhengladbahas „Borussia”, kas šobrīd ieņem 8. vietu turnīra tabulā.

Vēl 12. janvārī „Hamburger SV” gada pirmajā mājas spēlē savā laukumā pārbaudes mačā uzņems Vīnes „Austria” komandu. Vācijas Bundeslīgā pirmā spēle HSV komandai paredzēta 20. janvārī izbraukumā pret Nirnbergu (14.vieta). „Hamburger SV” šobrīd pēc 17. Kārtām ieņem 10. vietu Vācijas Bundeslīgas čempionātā.

Šosezon 17 aizvadītajos Vācijas Bundeslīgas mačos Rudņevs ar sešiem gūtiem vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm ir HSV komandas rezultatīvākais spēlētājs.