Sports / Futbols

UEFA Eiropas kausā „Athletic” pret „Atletico”

KRUSTTEVS.COM · 27.04.2012. 11:54

Ceturtdien vēlu vakarā noskaidrotas tās divas komandas, kas tiksies UEFA Eiropas līgas finālā. Tajā spēja iekļūt divas Spānijas vienības - Bilbao „Athletic” un Madrides „Atletico”.

Pēc zaudējuma pirmajā spēlē ar 1:2 Bilbao „Athletic” alka revanšu un nebija gatava atdot vietu turnīra finālā Lisabonas „Sporting”. Lai arī spēli labāk iesāka „Sporting” futbolisti, rezultātu 17.minūtē atklāja „Athletic”, precīzi sitot Susaetam. „Sporting” centās ātri atspēlēties, bet to paveica vien 44.minūtē, kad pēc ilgāka uzbrukuma Rikijs van Volfsvinkels panāca izlīdzinājumu – 1:1. Tiesa, pašā puslaika izskaņā Bilbao klubs pamanījās vēlreiz iegūt vadību spēlē. Pēc labas saspēles bumbu „Sporting” vārtos ieraidīja Gomess.

Pie šāda rezultāta komandām būtu jāaizvada pagarinājums, bet „Athletic” panāca to, lai tas nenotiktu. Mača 88.minūtē Jorentem izdevās gūt savas komandas trešos vārtus, kas palīdzēja uzvarēt ar 3:1 un divu spēļu summā triumfēt ar 4:3.

UEFA Eiropas kausa finālā „Athletic” cīnīsies ar citu Spānijas klubu – Madrides „Atletico”, kas nokārtoja formalitātes cīņā pret „Valencia” vienību. Pirmajā spēlē madridieši svinēja uzvaru ar 4:2, bet šajā spēlē prata uzvarēt ar 1:0, vienīgos vārtus 60.minūtē gūstot Adrjanam.