Sports / Futbols

„Ravens” smagā cīņā uzvar „Super Bowl”

KRUSTTEVS.COM · 04.02.2013. 10:51

Par 47. NFL „Super Bowl” uzvarētājiem aizvadītajā naktī kļuvuši Baltimoras „Ravens” futbolisti, kuri spraigā cīņā prata noturēt uzvaru pār Sanfrancisko „49ers” komandu.

Finālspēles pirmajā ceturtdaļā vienīgo piezemējumu veica „Ravens” komanda, realizējot pēc tā nozīmēto sitienu uz vārtiem. „49ers” spēlētāji prata atbildēt vien ar trīs gūtiem punktiem. Otrajā ceturtdaļā „Ravens” komanda uzņēma apgriezienus, palielinot savu pārsvaru līdz 21:3. Arī šoreiz pretinieks spēja atbildēt vien ar trīs punktiem - 21:6 pēc pus spēles.

Jāsaka, ka Sanfrancisko komanda negrasījās padoties. Tā prata atspēlēties no rezultāta 28:6, ceturtajā ceturtdaļā rezultātam jau esot vien 31:29 „Ravens” labā. Izšķirošajos mirkļos baltimorieši tomēr prata nosargāt uzvaru, triumfējot „Super Bowl” izcīņā ar rezultātu 34:31.

Par finālspēles vērtīgāko spēlētāju tika atzīts „Ravens” saspēles vadītājs Džo Flako.