RezervesDALAS24.lv

Sports / Futbols

„Bayern” uzveic „Arsenal”, „Porto” pārspēj „Malaga”

KRUSTTEVS.COM · 20.02.2013. 11:08

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla mačā Vācijas klubs Minhenes „Bayern” pirmajā spēlē ar rezultātu 3:1 (2:0) izbraukumā pārspēja Anglijas vienību Londonas „Arsenal”. Tikmēr citā mačā Portugāles komanda „Porto” savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja Spānijas klubu „Malaga”.

Londonā spēles rezultātu mača septītajā minūtē atklāja „Bayern” pussargs Tonijs Kross, bet Tomass Millers 21.minūtē dubultoja rezultāta pārsvaru viesiem.

Otrā puslaika sākumā 55. minūtē bijušais „Bayern” futbolists un Vācijas izlases uzbrucējs Lukašs Podoļskis guva vārtus „Arsenal” komandai, bet horvātu uzbrucējs Mario Mandzukičs mača 77. minūtē panāca 3:1 viesu komandas labā.

„Porto” savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja Spānijas klubu „Malaga”. Uzvarētājiem vienīgos vārtus spēles 55. minūtē guva portugāļu pussargs Žuau Moutinju.

Atbildes spēles notiks no 13. martā Minhenē un Malagā.