RezervesDALAS24.lv

Sports / Futbols

Starkovs klātienē seko līdzi izlases kandidātu gatavošanās procesam

Starkovs klātienē seko līdzi izlases kandidātu gatavošanās procesam
Foto: Lff.lv.
KRUSTTEVS.COM · 07.03.2013. 16:24

Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs pēdējā mēneša laikā klātienē apmeklējis valstsvienības kandidātu treniņnometnes un pārbaudes spēles klubu rindās kā Latvijā, tā arī ārzemēs.

 

Aleksandrs Starkovs uzsver, ka futbolistiem jāuzlabo fiziskā un funkcionālā gatavība, gatavojoties 22. martā paredzētajai Pasaules Kausa kvalifikācijas turnīra spēlei Lihtenšteinā.

 

„Pēc spēles ar Japānu klātienē apmeklēju gan „Skonto FC”, gan SK „Liepājas metalurgs” un citu Latvijas klubu treniņus un pārbaudes spēles. Savukārt Antālijā apmeklēju FK „Ventspils” pārbaudes spēles un klātienē redzēju arī Edgara Gaurača sniegumu Maskavas „Torpedo” sastāvā. Visbeidzot aizvadītajā nedēļas nogalē klātienē vēroju Vācijas Bundeslīgas spēli ar Artjomu Rudņevu ierindā,” LFF.lv informēja Aleksandrs Starkovs.

 

„Pašlaik Latvijas futbola klubi aktīvi gatavojas jaunajai futbola sezonai un futbolisti strādā intensīvi, lai sagatavotos kā pašmāju čempionāta spēlēm, tā arī valstsvienības mačiem. Šī mēneša laikā spēlētājiem ir jāuzlabo sava fiziskā kondīcija un funkcionālā gatavība, kura spēlē pret Japānu objektīvu iemeslu dēļ bija zema,” valstsvienības spēlētājiem sniegto uzstādījumu pēc Japānas spēles atklāja Latvijas izlases galvenais treneris.

 

Latvijas nacionālā futbola izlase vienkopus sapulcēsies 18. martā, kad uzsāks gatavošanos 2014.gada FIFA Pasaules kausa kvalifikācijas turnīra spēlei izbraukumā ar Lihtenšteinu. Tikmēr valstsvienības kandidātu sarakstu Aleksandrs Starkovs plāno paziņot jaunnedēļ.

 

Avots: LFF

 

Materiāls publicēts sadarbībā ar Parsportu.lv