RezervesDALAS24.lv

Sports / Futbols

Madrides „Atletico” uzvar Eiropas līgā

KRUSTTEVS.COM · 10.05.2012. 11:25

UEFA Eiropas līgas finālā trešdienas vēlā vakarā Rumānijas galvaspilsētā Bukarestē triumfēja Madrides „Atletico”, kas ar 3:0 (2:0) pārspēja Bilbao „Athletic”.

Divu Spānijas komandu duelī spēles rezultāts tika atklāts jau 7.minūtē, kad kolumbiešu futbolists Radamels Falkao izvirzīja 1:0 vadībā Madrides klubu. Falkao saņēma bumbu soda laukumā, apspēlēja pretinieku aizsargu Honu Aurteneči un ar kreiso kāju sita bumbu tālajā augšējā vārtu stūrī.

34.minūtē 26 gadus vecais uzbrucējs dubultoja „Atletico” kluba pārsvaru. Falkao atkal soda laukumā saņēma bumbu un apspēlēja Aurteneči, izkārtojot sev pozīciju sitienam ar kreiso kāju un guva vārtus no tuvas distances.

Gala vārds piederēja brazīlietim Djegu, kurš 85. minūtē panāca galarezultātu 3:0. Uzbrucējs pats ielauzās soda laukumā, bet blakus bija trīs pretspēlētāji, taču izdarīja precīzu sitienu tālajā vārtu stūrī.

Pirms gada finālā tikās divi Portugāles klubi. „FC Porto” ar 1:0 pārspēja „SC Braga”, turklāt tajā mačā vienīgos vārtus guva Falkao.

Jāatzīmē, ka Falkao guvis 29 vārtus 29 Eiropas līgas spēlēs.

Materiāls publicēts sadarbībā ar parsportu.lv.