RezervesDALAS24.lv

Sports / Futbols

Latvija pret poļiem bez Vaņina un Verpakovska

Latvija pret poļiem bez Vaņina un Verpakovska
Foto: AP/Scanpix. Pa kreisi – Māris Verpakovskis.
KRUSTTEVS.COM · 15.05.2012. 14:40

Latvijas futbola izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs nosaucis tos spēlētājus, kuri tikuši izsaukti 22.maijā Austrijas pilsētā Klāgenfurtē paredzētajai pārbaudes spēlei ar Poliju.

 

Kopumā valstsvienības kandidātu sarakstā uz otro oficiālo spēli šogad iekļauti 19 futbolisti. No izsauktajiem kandidātiem Latvijas izlasē iepriekš nav spēlējis „Skonto” pussargs Alans Sineļņikovs un uzbrucējs Vladimirs Kamešs no „Liepājas metalurga” komandas. Aleksandra Starkova nosauktais kandidātu saraksts prasās pēc dažiem papildinājumiem.

 

Tā beigās ir piezīme, ka saraksts var tikt papildināts. Un tas visdrīzāk notiks 18.maijā, kad būs divu sastāvu treniņspēlē un uz to tiks uzaicināti arī sarakstā neminēti uzvārdi.

 

Par vārtsargiem

 

Šobrīd sarakstā ir tikai Germans Maliņš. Pret Poliju noteikti nespēlēs Andris Vaņins, kam vēl nav beidzies Šveices čempionāts. Pāvelam Doroševam nav spēļu prakses, tomēr viņš ir Rīgā un jau trenējas Starkova vadībā.

 

Par aizsargiem

 

Šajā pozīcijā diez vai būs lieli jaunumi. Katrā ziņā Polijā spēlējošais Sergejs Kožans šobrīd ir tālā rezervē. Vitālijs Smirnovs līdz ar pāriešanu uz „FK Ventspils” un ne pārāk izteiksmīgo spēli ir attālinājies no izlases. Viņa vietu ieņēmis izlasē jau pabijušais Igors Savčenkovs.

 

Par pussargiem

 

Jevgeņijam Kosmačevam turpinās sezona Ukrainas pirmajā līgas klubā „FC Sevastopol”. Veterāns Andrejs Rubins ir bez spēļu prakses, bet jau ir Rīgā un trenējas. Juris Žigajevs ir bez spēļu prakses, tikai nesen atkopies no savainojuma un nav gatavs spēlēt. Ivans Lukjanovs ir sarakstā, tomēr nav simtprocentīgas garantijas, ka spēlēs, jo viņam ir domstarpības ar klubu „Lechia” (Gdaņska). Viņš negrib pagarināt līgumu, kas beidzas augustā, un klubs liek dažādas šķēršļus. Šobrīd viņš vēl ir Gdaņskā.

 

Par uzbrucējiem

 

Māris Verpakovskis Azerbaidžānas kausa pusfinālā iedzīvojās savainojumā un vēl kādu laiku nevarēs spēlēt. Diez vai arī Baltijas kausā. Nav izslēgts, ka uz treniņspēli tiks uzaicināti Eduards Višņakovs, Daniils Turkovs.

 

Latvijas izlases kandidātu sastāvs pārbaudes spēlei ar Poliju:

 

Vārtsargi:

Germans Māliņš („Skonto FC”)

 

Aizsargi:

Kaspars Gorkšs („Reading FC”, Anglija)

Deniss Ivanovs (FK „Baki”, Azerbaidžāna)

Oskars Kļava (SK „Liepājas metalurgs”)

Igors Savčenkovs („Skonto FC”)

Ritus Krjauklis (SK „Liepājas metalurgs”)

Ritvars Rugins (Marijampoles „Illichivets”, Ukraina)

 

Pussargi:

Aleksandrs Fertovs („Skonto FC”)

Artis Lazdiņš („FK Jelgava”)

Oļegs Laizāns („ŁKS Łódź”, Polija)

Aleksandrs Cauņa (Maskavas „CSKA”, Krievija)

Aleksejs Višņakovs („Cracovia”, Polija)

Ivans Lukjanovs („Lechia Gdańsk”, Polija)

Alans Sineļnikovs („Skonto FC”)

Andrejs Perepļotkins („Qarshi FC Nasaf”, Uzbekistāna)

 

Uzbrucēji:

Artjoms Rudņevs („Hamburger SV”, Vācija)

Edgars Gauračs (Krasnojarskas „Yenisey”, Krievija)

Vladislavs Kozlovs (FK „Jelgava”)

Vladimirs Kamešs (SK „Liepājas metalurgs”)

 

Materiāls publicēts sadarbībā ar parsportu.lv