RezervesDALAS24.lv

Sports / Futbols

Obama bārsta jociņus par Kīnu, Bekhemu un apakšbiksēm

Obama bārsta jociņus par Kīnu, Bekhemu un apakšbiksēm
Foto: AFP/Scanpix. „LA Galaxy” pieņemšanā pie ASV prezidents Baraka Obamas.
KRUSTTEVS.COM · 16.05.2012. 16:25

ASV prezidents Baraks Obama Baltajā namā notikušajā pieņemšanā ar „LA Galaxy” futbola komandu, kas trīs reizes izcīnījusi uzvaru Amerikas futbola līgas čempionātā, pamanījās klātesošos sasmīdināt ar savām asprātībām par Īrijas izlases uzbrucēju Robiju Kīnu un Anglijas futbola zvaigzni Deividu Bekhemu. Abi eiropieši spēlē „LA Galaxy” sastāvā.

 

Kā vēsta vietne rte.ie, pieņemšanā ASV prezidents jokojot nodēvēja R.Kīnu par savu radinieku, sakot, ka „komandā ir Robijs Kīns, Īrijas izlases visu laiku rezultatīvākais spēlētājs, mans brālēns”.

 

„Robijs šeit ieradās pagājušās sezonas vidū un jau pirmajā spēlē iesita pirmos vārtus 21 minūti pēc iziešanas laukumā. Komandas biedri bija tika priecīgi, ka piepildīja ģērbtuves skapīšus ar dažādiem „Īrijas baudījumiem” – „Guinness” alu, „Bailey’s” liķieri un „Irish Spring” ziepēm. Ceru, ka Robijs kopš tā laika ir paplašinājis viņu redzesloku,” jokoja Obama.

 

Savukārt 37 gadus jauno D.Bekhemu galvenais amerikānis pavilka uz zoba par viņa vecumu un apakšveļu. „Es Deividam sacīju, ka puse no komandas biedriem varētu būt viņa bērni. Mēs kļūstam vecāki, Deivid, taču tu saglabājies labāk par mani. Deivids ir spēcīgs, un patiesībā reti kurš spēj būt stiprs futbola laukumā un ar savu apakšveļas līniju. Deivids ir šāds cilvēks,” piebilda ASV prezidents.