RezervesDALAS24.lv

Sports / Futbols

Riberī: „Londonas „Chelsea” ir labi organizēta un kompakta komanda.”

Riberī: „Londonas „Chelsea” ir labi organizēta un kompakta komanda.”
Foto: AP/Scanpix. Franks Riberī.
Renārs Grāvītis · 18.05.2012. 08:25

Pagājis gandrīz mēnesis, kopš Čempionu līgas pusfinālā Londonas „Chelsea” divu dienu garā drāmā, tomēr uzvarēja „Barcelona”, pārtraucot Katalonijas kluba dominanci mājas stadionā un „saorganizējot” interesantu un negaidītu finālu pret Minhenes „Bayern”, kas norisināsies 19.maijā Vācijā.

 

Bavāriešiem ir mājas laukuma priekšrocības, jo Čempionu līgas fināls notiks „Allianz Arena” Vācijā. Kā norāda interneta vietne goal.com, „Bayern” komandai tā ir laba iespēja cīnīties par piekto Čempionu līgas trofeju kluba vēsturē, bet „Chelsea” komanda cīnīsies par savu pirmo titulu, kaut gan iespēja uzvarēt bija jau 2008.gadā, kad londonieši, nonākot līdz 11 metru soda sitieniem, smagā cīņā zaudēja Anglijas Premjerlīgas klubam Mančestras „United”.

 

Minhenes „Bayern” spēlētājs Franks Riberī uzskata, ka „uz papīra” iepriekšējā „Chelsea” pretiniece „Barcelona” ir daudz stiprāka, bet no taktiskā viedokļa un organizācijas puses „Chelsea” ir priekšā Katalonijas klubam, tāpēc divu spēļu summā uzvarējuši londonieši.

 

„Pusfinālā Anglijas klubs pret „Barselonu” visu izdarīja pareizi – spēlēja, pacietīgi sēžot aizsardzībā un gaidot savus momentus. „Chelsea” ir labi organizēta un kompakta komanda, kuru uzvarēt būs grūti,” teic Riberī.

 

„Šogad mūsu komanda ir daudz labāka nekā 2010.gadā, kad „Bayern” uzvarēja Čempionu līgā. Pateicoties trenerim, komandai ir izaugsme un arī spēlētāji uzticas trenerim. Komandai ir viss, lai varētu uzvarēt,” uzsver „Bayern” spēlētājs.

 

Riberī uzsver, ka ir vēl daudzi nozīmīgi turnīri futbolā kā Eiropas un Pasaules čempionāti, bet šī būs viņa svarīgākā spēle karjerā.