RezervesDALAS24.lv

Sports / Futbols

"Daugava" Daugavpils komanda nepiedalīsies "Ziemas kausā 2015"

KRUSTTEVS.COM · 06.01.2015. 18:23

"SMScredit.lv" "Ziemas kausā 2015" startēs arī "Syform" 1. līgas komanda "Valmiera Glass"/BSS, kas ieņems Daugavpils "Daugavas" vietu.

 

Kā gala termiņš rakstiskai dalības apstiprināšanai "SMSCredit.lv" Ziemas kausa turnīrā bija noteikts 5. janvāris. Termiņa ietvaros netika saņemts Daugavpils "Daugavas" pieteikums dalībai turnīrā. Līdz ar to šodien notikušajā biedrības ''Latvijas futbola Virslīga'' valdes sēdē tika nolemts dalību turnīrā piedāvāt "Syform" 1. līgas komandai "Valmiera Glass"/BSS.

 

Jau tika ziņots, ka saistībā ar blīvo pirmssezonas sagatavošanās plānu, ''Ziemas kausā'' nestartēs Jūrmalas "Spartaks". Pēc klubu pārstāvju iniciatīvas vieta tika piedāvāta Rēzeknes BJSS, kas deva apstiprinošu atbildi un būs viena no ''Ziemas kausa 2015'' dalībniecēm.

 

Gluži kā pērn, visām ''Ziemas kausa'' dalībniecēm turnīra izspēles ietvaros būs vienāds spēļu skaits - piecas. Pēc apakšgrupu cīņām sekos spēles par vietām, katras apakšgrupas attiecīgās vietas komandai tiekoties ar otras apakšgrupas tās pašas pozīcijas komandu.

"Ziemas kauss 2015"

ApakšgrupaKomandas
A apakšgrupa Skonto Rīgas Daugava BFC Daugavpils Ventspils Metta/LU
B apakšgrupa Gulbene Liepāja Rēzeknes BJSS Jelgava Valmiera Glass/BSS

Izmantotie resursi:
futbolavirsliga.lv