RezervesDALAS24.lv

Sports / Futbols

Latvijas futbola izlase sākusi gatavošanos Baltijas kausa izcīņai

Latvijas futbola izlase sākusi gatavošanos Baltijas kausa izcīņai
Foto: AFP/Scanpix. Aleksandrs Starkovs.
KRUSTTEVS.COM · 29.05.2012. 15:00

Latvijas valstsvienība futbolā 28.maijā uzsāka gatavošanos nedēļas nogalē Igaunijas pilsētās Veru un Tartu paredzētajai Baltijas Kausa izcīņai.

 

Valstsvienības galvenais treneris Aleksandrs Starkovs uz šo spēli izsaucis 21 futbolistu – trīs vārtsargus, sešus aizsargus, deviņus pussargus un četrus uzbrucējus. Latvijas izlases pirmā spēle Baltijas Kausa ietvaros paredzēta piektdien, 1.jūnijā plkst. 17.30 Veru pilsētas stadionā ar Lietuvas valstsvienību.

 

Latvijas futbola izlase pirmdien vienkopus satikās viesnīcā „Lielupe”, Jūrmalā, kur līdz pat ceturtdienai komanda gatavosies Baltijas Kausa turnīra spēlēm, kas tiek uzskatīts par vienu no vecākajiem starpvalstu nacionālo izlašu futbola turnīriem Eiropā. Pirmais valstsvienības treniņš notika pirmdienas pēcpusdienā Jūrmalā, pēc kura sekos atjaunošanās procedūras.

 

Otrdien plkst. 17.00 un trešdien plkst. 11.30 Latvijas futbola izlase trenēsies „Skonto” stadionā – abi treniņi būs atklātie treniņi, pēc kuriem valstsvienības spēlētāji un treneri būs pieejami arī mediju pārstāvjiem intervijām, iepriekš saskaņojot to laikus ar LFF Komunikāciju daļu. Uz Igauniju Latvijas izlase dosies ceturtdienas rītā plkst. 09.30 no viesnīcas „Lielupe”.

 

Baltijas Kausa izcīņā šogad piedalās četras komandas – Igaunija, Lietuva, Somija un Latvija. Aleksandra Starkova vadītā komanda turnīra ietvaros izspēlēs divus mačus – piektdien, 1.jūnijā plkst. 17.30 Viru pilsētas stadionā Latvijas izlase tiksies ar Lietuvu, savukārt atkarībā no pusfināla spēles rezultāta - Baltijas Kausa spēle par 3.vietu un fināls notiks svētdien, 3.jūnijā Tartu vai Viru pilsētā.

 

Šoreiz Starkova rīcībā nav vairāku vadošo spēlētāju (Kaspara Gorkša, Denisa Ivanova, Artjoma Rudņeva), kuriem pēc sezonas nepieciešama atpūta, jo jau drīz jābūt klubu rīcībā. Savukārt Māris Verpakovskis turpina ārstēt savainojumu. Līdz ar to kandidātu pulkā ir vairāki spēlētāji, kas izlasē nav spēlējuši vai spēlējuši maz – Nauris Bulvītis, Hermanis Maliņš, Alans Sineļņikovs, Vladimirs Kamešs, Vladislavs Kozlovs, Arturs Zjuzins. Pēc pārtraukuma izlases kandidātu pulkā ir Vitālijs Smirnovs, Igors Smirnovs, Artis Lazdiņš.

 

Materiāls publicēts sadarbība ar parsportu.lv