„Kings” nonāk soļa attālumā no Stenlija kausa

KRUSTTEVS.COM · 05.06.2012. 10:29

Trešo uzvaru NHL Stenlija kausa izcīņas finālsērijā izcīnījusi Losandželosas „Kings” vienība, kas savā laukumā ar 4:0 sagrāva Ņūdžersijas „Devils”, sērijā panākot 3-0.

Kopumā spēle bija līdzīga, bet vairāk veicās tieši mājiniekiem, kuru vārtos lieliski darbojās Kviks. Pirmais periods noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, bet otrajā periodā „Kings” prata gūt divus vārtus. Sestajā minūtē ar precīzu metienu atzīmējās Martinezs, bet pēc 15 nospēlētām minūtēm Brodēru pārspēja Kopitars.

Trešā perioda sākumā tika izdzēstas jebkādas „Devils” cerības uz uzvaru šajā mačā. Divus skaitliskos vairākumus īsā laikā realizēja attiecīgi Kārters un Džastins Vilijamss, atnesot savai komandai uzvaru ar rezultātu 4:0 un izvirzoties vadībā sērijā ar 3-0.