„Devils” turpina cīņu par Stenlija kausu

KRUSTTEVS.COM · 07.06.2012. 10:54

Pirmo uzvaru Stenlija kausa izcīņas finālsērijā izcīnījusi Ņūdžersijas „Devils” vienība, kas izbraukumā ar 3:1 pārspēja Losandželosas „Kings”, samazinot rezultāta starpību sērijā 1-3.

Pēc piedzīvotajiem trīs zaudējumiem „Devils” komandai vairs nebija iespēju atkāpties, kamēr „Kings” hokejisti par katru cenu centās iegūt Stenlija kausu jau pēc šīs spēles. Ja pirmajā trešdaļā komandas cīnījās līdzīgi, tad otrajā „Kings” ieguva iniciatīvu, bet savas nedaudzās iespējas neprata izmantot. Līdz ar to, pirmās 40 minūtes noslēdzās ar rezultātu 0:0.

Vien trešā perioda astotajā minūtē rezultātu atklāja Patriks Eliašs, kam gan uzreiz sekoja Drū Dautija gūtie vārti skaitliskajā vairākumā - 1:1. „Devils” hokejistiem bija neliels pārsvars trešajā trešdaļā un tas veiksmīgi atspoguļojās arī rezultātā.

Četras ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigām „Devils” vēlreiz vadībā izvirzīja Adams Henrīks. „Kings” centās panākt izlīdzinājumu, bet tas beidzās ar to, ka Iļja Kovaļčuks ieraidīja ripu tukšos mājinieku vārtos, viesiem svinot uzvaru ar 3:1. Šāds rezultāts kļuvis arī sērijā, vadībā atrodoties „Kings” komandai.