Spruktam un CSKA zaudējums KHL sezonas pirmajā mačā

KRUSTTEVS.COM · 05.09.2012. 22:19

Latvijas hokeja izlases kapteinis Jānis Sprukts jaunās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas pirmajā mačā piedzīvojis zaudējumu. Uzbrucēja pārstāvētā Maskavas CSKA savā laukumā ar 0:1 piekāpās Maskavas „Spartak”.

Vienīgos vārtus „Spartak” labā spēles 23.minūtē guva Staņislavs Žmakins, kurš 2008./2009.gada KHL sezonā pārstāvēja CSKA.

CSKA rindās Sprukts spēlēja otrajā maiņā kopā ar uzbrucējiem Denisu Paršinu un Iļju Zubovu, kā arī ar aizsargiem Jevgēņiju Rjasenski un Jakovu Rilovu.

Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 19 minūtes un 41 sekundi, kas bija ceturtais lielākais spēles laiks komandā. Sprukts uzvarēja 9 no 16 iemetieniem.

CSKA nākamais mačs paredzēts sestdien, 8.septembrī, kad Maskavā viesosies Doņeckas „Donbass” ar Oskaru Bārtuli ierindā.