Kulda atkal gūst vārtus

KRUSTTEVS.COM · 24.09.2012. 22:40

Kontinentālajā hokeja līgā (KHL) latviešu aizsargs Artūrs Kulda pirmdien izcēlies ar vārtu guvumu, palīdzot Novosibirskas „Sibirj” savā laukumā ar 3:0 (2:0, 1:0, 1:0) uzveikt Čerepovecas „Severstaļ” komandu.

Kulda bija precīzs spēles 121.sekundē, izvirzot „Sibirj” vadībā ar 1:0. Latviešu aizsargam tie bija jau sestie vārti aizvadītajās KHL jaunās sezonas deviņās spēlēs.

Artūram mačā bija lielākais spēles laiks, viņš laukumā pavadīja 26 minūtes un 31 sekundi, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, no kuriem viens bija precīzs, kā arī nopelnīja 2 soda minūtes.

Savukārt „Sibirj” uzvarēja sesto spēli pēc kārtas. Sešu uzvaru sērija „Sibirj” komandai sākās pēc uzvaras Rīgā pār „Dinamo”.

„Sibirj” deviņos mačos izcīnījusi 20 punktus, kas komandu Austrumu konferencē ierindo pirmajā vietā.