RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

Startējis Latvijas Bērnu un jaunatnes florbola čempionāts

Startējis Latvijas Bērnu un jaunatnes florbola čempionāts
Foto: Florbolazinas.lv.
KRUSTTEVS.COM · 30.10.2012. 16:35

Latvijas Bērnu un jaunatnes florbola čempionātā aizvadītas pirmās spēles piecās dažādās vecuma grupās. Par U-10 vairākiem jau notikušajiem sabraukumiem rīcībā rezultātu nav, taču pārējo grupu jauniešu iespēto izdevies noskaidrot. Pašlaik perfekts sniegums „Bauskas BJSS” un „Pārgauja/CPSS” klubiem, kas pie panākumiem tikuši visos četros mačos četrās dažādās vecuma grupās.

 

U-12

 

Jaunākajā no vecuma grupām, kur cīņas nenotiek pēc sabraukuma principa turnīru vispārliecinošāk sākusi B apakšgrupas komanda „Rīgas lauvas”, kas ar rezultātu 10:3 sagrāva „Valmieras BSS” florbolistus. Valmieriešiem šī nebija vienīgā neveiksme, jo dažas dienas vēlāk viņus ar 10:2 uzvarēja arī „Pārgauja/CPSS-1999” florbolisti. Vēl bija ieplānota cīņa starp „Ogres vilkiem” un „CPSS/Lekrings”, taču šis mačs pārcelts uz vēlāku laiku.

 

A apakšgrupā ļoti pārliecinoši iesākuši „Talsi/Krauzers”, kas ar 15:3 viesos sagrāva „Kurši” U12 komandu. Citā spēlē „Bauskas BJSS” dabūja daudz nopietnāk paspēkoties ar „Babīti”, viesos uzvarot ar 5:2. Vēl vienā mačā „Ķekavas Bulldogi” savā laukumā ar rezultātu 13:11 rezultatīvā mačā apspēlēja „Irlava/AUTO-JUMS”.

 

U-14

 

Nākamajā vecuma grupā vareni sākuši Stalbes „Pārgauja/CPSS-1997”, kas savā laukumā saplosīja „Valmieras BSS” ar rezultātu 18:4. Interesanti, ka valmierieši pirms tam paši tika pie visnotaļ pārliecinošas uzvaras, mājās ar rezultātu 11:6 pieveicot „Rīgas lauvas”.

 

Otrā apakšgrupā atkal interesantākās spēles. Tā Liepājas „Kurši” ar 8:5 pieveica „Talsi/Vika wood”, bet „Ķekavas Bulldogi” rezultatīvā mačā tika galā ar „Irlava/AUTO-JUMS” (12:10). Vēl vienā spēlē „Bauskas BJSS” viesos ierakstīja trīs punktus pret „Babīti” – 7:4.

 

U-16

 

Šajā vecuma grupā Vidzemes reģionā abas spēles noslēgušās ar vienādu 7:4 rezultātu. Tā „Valmieras BSS” vispirms savā laukumā ar šādu rezultātu pieveica "Rīgas lauvas", bet pēc tam viesos bija spiesti kapitulēt „Pārgauja/CPSS-95” florbolistu priekšā.

 

A apakšgrupā pēc divām spraigām cīņām („Kurši” – „Talsi/Vika wood” 2:6 un „Ķekavas Bulldogi” – „Irlava/AUTO-JUMS” 4:2) sekoja viena pagalam neinteresanta spēle, kurā „Bauskas BJSS” viesos ar 19:1 saplosīja „Babīti”.

 

U-18

 

Atšķirībā no jaunākajām vecuma grupām, U-18 jeb vecākajā jauniešu grupā startē 14 komandas vienā divīzijā, taču, tāpat kā pārējās vecuma grupās, sadalītas divās divīzijās. Vidzemes reģionā „Valmieras BSS” vispirms ar rezultātu 10:7 uzvarēja „Rīgas lauvas”, bet pēc tam ar 9:11 piekāpās „Pārgauja/CPSS-93” komandai.

 

Savukārt A apakšgrupā notika tikai viena no divām paredzētajām spēlēm, jo „Team Ādaži” saņēma tehnisko 0:5 zaudējumu pret „Kuldīgas novada sporta skolu”. Vienīgajā notikušajā spēlē „Bauskas BJSS” viesos ar 15:1 sagrāva „Babīti”.

 

Materiāls publicēts sadarbībā ar Florbolazinas.lv