Rīgas „Dinamo” piedzīvo kārtējo zaudējumu

KRUSTTEVS.COM · 04.11.2012. 19:28

Kontinentālās hokeja līgas mačā Rīgas „Dinamo” savā laukumā piekāpusies Minskas „Dinamo” ar 0:2. Rīdziniekiem šosezon šis bija jau 14.zaudējums mača pamatlaikā 24 nospēlētajās spēlēs.

Pirmais periods abu komandu izpildījumā bija salīdzinoši līdzvērtīgs. Vārtu gūšanas iespējas bija arī rīdziniekiem, taču rezultātu 9.minūtē atklāja Aleksandrs Kitarovs.

Otrās trešdaļas ievadā Tims Stepltons dubultoja viesu pārsvaru – 2:0. Rīdzinieki turpinājumā nespēja izrādīt pretestību viesu ciešajai segšanai, teju pilnībā kapitulējot visās divcīņās. Arī metienu attiecība spēles otrajā periodā bija graujoša – 7:21.

Rīdziniekiem izdevās izturēt lielo skaitlisko mazākumu trešā perioda pirmajā pusē, kad nācās aizsargāties trijatā pret pieciem.

Tikai retu reizi rīdzinieki tika līdz pretinieku vārtiem. Džonsons pieturēja ripu aiz vārtiem, starp pretspēlētāja kājām piespēlēja vārtu priekšā Karsumam, taču modrs bija Minskas vārtsargs Peka Rinne.

Aizturētā soda laikā, spēlējot sešatā, rīdzinieki lika Minskas kluba hokejistiem papūlēties aizsardzībā. Tāpat arī skaitliskajā vairākumā, rīdzinieki pozicionāli nostājās pretinieku aizsardzības zonā, tomēr nekādi nesanāca pārspēt Peku Rinni.

Telkvists atstāja vārtus un devās nomainīties pret sesto laukuma spēlētāju. Kā ceturtais uzbrucējs laukumā tika sūtīts Daugaviņš. Pēdējā minūtē vārtu stabs glāba rīdziniekus no vēl viena vārtu zaudējuma.

Abu komandu sastāvos par labākajiem spēlētājiem tika atzīti vārtsargi. Minskas „Dinamo” sastāvā visus 25 pretinieku metienus atvairīja Peka Rinne, savukārt rīdzinieku rindās 43 no 45 metieniem atvairīja Mikaels Telkvists.