RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

Kuldam vārti un zaudējums pret „Amur”

KRUSTTEVS.COM · 22.11.2012. 14:37

Ar vārtu guvumu KHL regulārā čempionāta spēlē atzīmējies Artūrs Kulda, kura pārstāvētā Novosibirskas „Sibirj” komanda ar 1:3 atzina Habarovskas „Amur” pārākumu.

Spēli aktīvāk iesāka viesi, bet septītajā minūtē nopelnītais noraidījums piebremzēja tempus un ne tikai. Aleksandrs Osipovs spēja realizēt skaitlisko vairākumu, izvirzot vadībā „Amur”. Rezultāts izmainījās vien otrā perioda piektajā minūtē, kad ripu vārtos raidīja Kulda, panākot izlīdzinājumu.

Kā izrādījās vēlāk, tad Latvijas aizsarga gūtie vārti palika kā vienīgie viesu komandai. Pāris minūtes vēlāk „Amur” vēlreiz vadībā izvirzīja Timofejs Šiškanovs, bet punktu spēlei pielika Jakubs Petružaleks, kurš ripu raidīja jau tukšos „Sibirj” vārtos - 3:1.

Kulda kopumā uz ledus pavadīja 24 minūtes un septiņas sekundes, realizējot vienu no pieciem izdarītajiem metieniem.