RezervesDALAS24.lv

Sports / Hokejs

„Dinamo” arī izbraukumā pieveic „Ņeftekhimik”

„Dinamo” arī izbraukumā pieveic „Ņeftekhimik”
Foto: Dinamoriga.eu.
KRUSTTEVS.COM · 23.11.2012. 19:36

Pēc uzvaras ar 6:4 savā laukumā arī izbraukumā Rīgas „Dinamo” hokejistiem izdevies uzvarēt Ņižņekamskas „Ņeftekhimik” komandu. Šis mačs noslēdzās ar rezultātu 1:0 Rīgas komandas labā.

 

Jau spēles pirmajās minūtēs „Ņeftekhimik” hokejisti spēja iespiest „Dinamo” vienību tās aizsardzības zonā, tiekot pie pirmās labās iespējas gūt vārtus. Līdz perioda vidum spēle izlīdzinājās, pie pirmās iespējas spēlēt vairākumā tiekot Rīgas „Dinamo” hokejistiem. Tiesa, viesiem bija lielas problēmas ar ieiešanu pretinieka zonā, kas neļāva atklāt spēles rezultātu. Uzreiz pēc tam noraidīts tika Andris Džeriņš, bet mājinieki nespēja realizēt savas iespējas pēc pārliecinošas saspēles "Dinamo" zonā. Neilgi pēc tam noraidīts tika Jēkabs Rēdlihs, bet brīdi vēlāk arī Gints Meija, kas lika viesiem spēlēt trīs vīru sastāvā. „Ņeftekhimik” vēlreiz nespēja panākt savu. Perioda izskaņā otrā iespēja spēlēt vairākumā bija arī „Dinamo” komandai, kad Pestuško rupji pārkāpa noteikumus pret Polu Šehuru. Šoreiz viesi daudz vairāk apdraudēja pretinieka vārtus, bet nekā - 0:0 pēc 20 minūtēm.

 

Otrais periods veiksmīgi iesākās „Dinamo” komandai, kad sestajā minūtē ripu pretinieku vārtos ieraidīja Šehura. Uzreiz „Ņeftekhimik” vienība izdarīja spiedienu, bet tas tika izturēts. Pēc mazākuma izturēšanas „Dinamo” varēja arī spēlēt vairākumā, bet vārtus tomēr neizdevās gūt. Mājinieki perioda izskaņā atkal ieguva nopietnu pārsvaru, bet šajā trešdaļā rezultāts vairs nemainījās - 1:0.

 

Jau ar pirmajām trešā perioda minūtēm ļoti aktīvi sāka spēlēt laukuma saimnieki, cenšoties par katru cenu atspēlēties, bet pārliecinoši vārtos turpināja darboties Mikaels Telkvists. Piedevām noraidījumu izpelnījās Kaspars Daugaviņš, kas vēl vairāk sarežģīja situāciju. Mazākumā labs izrāviens pret vārtiem izdevās arī „Dinamo” vienībai, bet metiena pozīcija nebija īpaši laba.

 

Veiksmīgā spēle aizsardzībā ļāva izturēt mazākumu un principā uzreiz arī iegūt vairākumu. Viesiem bija labas iespējas dubultot savu pārsvaru, bet „Ņeftekhimik” vārtsargs likvidēja visas briesmas. Sešas minūtes līdz pamatlaika beigām „Dinamo” komanda otro reizi šajā spēlē bija spiesta spēlēt trīs spēlētāju sastāvā, kad uz noraidīto soliņa atradās Ģirts Ankipāns un Arvīds Reķis. Lielo vairākumu mājinieki nerealizēja, bet, spēlējot pieci pret četriem „Dinamo” hokejistiem, tika pie vairākām ļoti labām iespējām gūt vārtus.

 

Vēl vairāk Rīgas „Dinamo” pietuvināja noraidījums mājinieku komandā, kas nedeva tiem iespēju atspēlēties. Cīņa gan vēl nebija galā. Pēdējo minūti „Dinamo” bija jāspēlē mazākumā. Mājinieki izdarīja ļoti lielu spiedienu, nomainot arī vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, lai iegūtu divu spēlētāju pārsvaru, bet vārtus tomēr nespēja gūt, kas ļāva Rīgas „Dinamo” izcīnīt uzvaru ar minimālo 1:0.

 

Materiāls publicēts sadarbībā ar Parsportu.lv